- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Tulostimet
- ›Canon i-SENSYS LBP621Cw, tulostin
Canon i-SENSYS LBP621Cw, tulostin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
CANON IMAGEPROGRAF TM-200 24"" (A1)
Canon PIXMA TR4751i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
Canon PIXMA TS3355 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Canon PIXMA TR7650 Monitoimitulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
MyScreen Printer Canon TS705
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tulostimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
CANON IMAGEPROGRAF TM-200 24"" (A1)
-
Canon PIXMA TR4751i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
Canon PIXMA TS3355 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon PIXMA TR7650 Monitoimitulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
MyScreen Printer Canon TS705
-
Canon PIXMA TS7650i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon PIXMA TR4750i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
Canon PIXMA TS7450i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
CANON PIXMA IJ MFP TR4651 WH EUR
-
Canon i-SENSYS LBP732Cdw Lasertulostin - väri - Laser
-
Canon Zoemini 2 Pienikokoinen kuvatulostin - väri - Sinkki
-
CANON MAXIFY GX6050
Katsotuimmat Tulostimet
-
alk. 89 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 79 €
Canon Pixma TS5150, tulostin
-
alk. 49 €
Canon Pixma TS3350, tulostin
-
alk. 299 €
Canon i-SENSYS MF651Cw -
-
alk. 305 €
Epson EcoTank ET-2856 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 429 €
HP Color LaserJet Pro MFP 4302dw Lasertulostin Multifunction - väri - Laser
-
alk. 59 €
Canon Pixma MG2550S, tulostin
-
alk. 850 €
Epson EcoTank ET-5850, tulostin
-
alk. 318 €
CREALITY ENDER-3 V3 KE - 3D Printterit - PETG
-
alk. 243 €
Brother HL-L3220CW
-
alk. 339 €
Canon i-SENSYS MF655Cdw -
-
alk. 99 €
CANON TS5350A BLACK
-
alk. 255 €
Epson EcoTank ET-2830, monitoimitulostin
-
alk. 77 €
Canon PIXMA MG3650S, tulostin
-
alk. 219 €
Canon PIXMA TS9550, tulostin
-
alk. 61 €
Canon Pixma TS305, tulostin
-
alk. 167 €
Brother HL-L2375DW, tulostin
Tulostinten mustekasetit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 22 €
Canon PG-540XL, mustekasetti
-
alk. 19 €
Canon pg-545, mustekasetti
-
alk. 15 €
Samsung MLT-D111S, mustekasetti
-
alk. 20 €
HP CF280A, mustekasetti
-
alk. 23 €
Brother TN-2410, mustekasetti
-
alk. 25 €
Canon PG-545XL, mustekasetti
-
alk. 15 €
Canon PG-37 - musta, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CF244A, mustekasetti
-
alk. 43 €
Canon CLI 581 C/M/Y/BK, mustekasetti
-
alk. 55 €
Canon CLI-42 Multipack, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CE285A, mustekasetti
-
alk. 20 €
Brother TN-2220, mustekasetti
-
alk. 20 €
Canon PG-540, mustekasetti
-
alk. 25 €
Canon CL-541, mustekasetti
-
alk. 80 €
HP CF259A, mustekasetti
-
alk. 132 €
Epson 24XL Multipack, mustekasetti
-
alk. 76 €
HP Mlt-d111l, mustekasetti
-
alk. 39 €
HP CF412X, mustekasetti
Canon i-SENSYS LBP621Cw, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/support/consumer_products/products/printers/laser/i-sensys-lbp621cw.html?type=drivers&language=&os=windows%207%20(64-bit) |
Mitat | |
Leveys | 430 mm |
Korkeus | 287 mm |
Syvyys | 418 mm |
Paino | 15,5 kg |
Paperinkäsittely | |
Paperikapasiteetti | 250 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Paperin vastaanottokapasiteetti | 100 arkkia |
Tulostusnopeus | 18 sivua/min |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | Tulostus |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Ensimmäisen sivun tulostus | |
Mustavalko | 10,4 s |
Väri | 10,5 s |
Laser | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 850 |
Virrankäyttö (lepotila) | 0,88 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 8,5 |
EAN-koodi | 4549292122176 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 89 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 79 €
Canon Pixma TS5150, tulostin
-
alk. 49 €
Canon Pixma TS3350, tulostin
-
alk. 299 €
Canon i-SENSYS MF651Cw -
-
alk. 305 €
Epson EcoTank ET-2856 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tulostimet/canon-i-sensys-lbp621cw-tulostin/8019708
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.