- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Tulostimet
- ›Canon i-SENSYS MF443DW, tulostin
Canon i-SENSYS MF443DW, tulostin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Canon PIXMA TS3355 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
MyScreen Printer Canon TS705
Canon PIXMA TS7650i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Canon PIXMA TR4750i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
Canon PIXMA TS7450i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tulostimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Canon PIXMA TS3355 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
MyScreen Printer Canon TS705
-
Canon PIXMA TS7650i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon PIXMA TR4750i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
Canon PIXMA TS7450i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
CANON PIXMA IJ MFP TR4651 WH EUR
-
Canon MAXIFY GX5050 Mustesuihkutulostin - väri - Muste
-
Canon PIXMA G3570 - Black Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon PIXMA TS5350a Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon i-SENSYS MF275dw -
-
Canon PIXMA TR4651 Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
Canon i-SENSYS LBP361dw -
Katsotuimmat Tulostimet
-
alk. 88 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 339 €
Canon i-SENSYS MF655Cdw -
-
alk. 167 €
Brother HL-L2375DW, tulostin
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 78 €
HP DeskJet 4220e All in One Printer -
-
alk. 827 €
Epson SureColor SC-T2100 WiFi, tulostin
-
alk. 49 €
Canon Pixma TS3350, tulostin
-
alk. 80 €
Canon Pixma TS5150, tulostin
-
alk. 59 €
Canon Pixma MG2550S, tulostin
-
alk. 177 €
Brother DCP-L2620DW Mono Laser All in One
-
alk. 219 €
Canon PIXMA TS9550, tulostin
-
alk. 61 €
Canon Pixma TS305, tulostin
-
alk. 263 €
HP OfficeJet 200, tulostin
-
alk. 1199 €
Epson Ecotank ET-16650, tulostin
-
alk. 850 €
Epson EcoTank ET-5850, tulostin
-
alk. 429 €
Epson TM P80
-
alk. 565 €
Lexmark E350D, mustavalkolasertulostin
-
alk. 79 €
Canon PIXMA TR4751i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
Tulostinten mustekasetit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 19 €
Canon pg-545, mustekasetti
-
alk. 15 €
Samsung MLT-D111S, mustekasetti
-
alk. 33 €
HP CE314A, mustekasetti
-
alk. 16 €
HP 305XL, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CF244A, mustekasetti
-
alk. 23 €
Brother TN-2410, mustekasetti
-
alk. 33 €
HP CF410X, mustekasetti
-
alk. 15 €
Canon PG-37 - musta, mustekasetti
-
alk. 22 €
Canon PG-540XL, mustekasetti
-
alk. 15 €
HP 32XL, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CE285A, mustekasetti
-
alk. 20 €
Brother TN1050, mustekasetti
-
alk. 19 €
HP CE310A - musta, mustekasetti
-
alk. 14 €
Samsung MLT-D1042S, mustekasetti
-
alk. 76 €
HP Mlt-d111l, mustekasetti
-
alk. 25 €
Canon PG-545XL, mustekasetti
-
alk. 20 €
HP CB435A, mustekasetti
-
alk. 72 €
Samsung CLT-P4072C, mustekasetti
Canon i-SENSYS MF443DW, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/business-printers-and-faxes/i-sensys-mf440-series/ |
Mitat | |
Leveys | 453 mm |
Korkeus | 392 mm |
Syvyys | 464 mm |
Paino | 17,2 kg |
Paperinkäsittely | |
Kaksipuoleinen tulostus | On |
Paperikapasiteetti | 550 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Paperin vastaanottokapasiteetti | 150 arkkia |
Tulostusnopeus | 38 sivua/min |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
Toiminnot | |
Faksi | On |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Ensimmäisen sivun tulostus | 5,5 s |
Skannausominaisuudet | |
Interpoloidut | 9600x9600 dpi |
Optinen tarkkuus | 600x600 dpi |
Värisyvyys | 24 bit |
Kopiointiominaisuudet | |
Kopioiden enimmäismäärä | 999 kpl |
Suurennus/pienennys | 25-400% |
Tarkkuus | 600x600 dpi |
Laser | On |
Monitoimitulostin | On |
Mustavalko | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 1 370 |
Virrankäyttö (lepotila) | 0,9 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 9,4 |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 4549292133738, 2050004905441 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 88 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 339 €
Canon i-SENSYS MF655Cdw -
-
alk. 167 €
Brother HL-L2375DW, tulostin
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 78 €
HP DeskJet 4220e All in One Printer -
-
alk. 827 €
Epson SureColor SC-T2100 WiFi, tulostin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tulostimet/canon-i-sensys-mf443dw-tulostin/8334856
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.