- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Tulostimet
- ›Canon i-SENSYS MF643CDW, tulostin
Canon i-SENSYS MF643CDW, tulostin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
CANON IMAGEPROGRAF TM-200 24"" (A1)
Canon PIXMA TR4751i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
Canon PIXMA TS3355 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Canon PIXMA TR7650 Monitoimitulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
MyScreen Printer Canon TS705
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tulostimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
CANON IMAGEPROGRAF TM-200 24"" (A1)
-
Canon PIXMA TR4751i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
Canon PIXMA TS3355 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon PIXMA TR7650 Monitoimitulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
MyScreen Printer Canon TS705
-
Canon PIXMA TS7650i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon PIXMA TR4750i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
Canon PIXMA TS7450i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
CANON PIXMA IJ MFP TR4651 WH EUR
-
Canon i-SENSYS LBP732Cdw Lasertulostin - väri - Laser
-
Canon Zoemini 2 Pienikokoinen kuvatulostin - väri - Sinkki
-
CANON MAXIFY GX6050
Katsotuimmat Tulostimet
-
alk. 89 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 79 €
Canon Pixma TS5150, tulostin
-
alk. 49 €
Canon Pixma TS3350, tulostin
-
alk. 299 €
Canon i-SENSYS MF651Cw -
-
alk. 305 €
Epson EcoTank ET-2856 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 429 €
HP Color LaserJet Pro MFP 4302dw Lasertulostin Multifunction - väri - Laser
-
alk. 59 €
Canon Pixma MG2550S, tulostin
-
alk. 850 €
Epson EcoTank ET-5850, tulostin
-
alk. 318 €
CREALITY ENDER-3 V3 KE - 3D Printterit - PETG
-
alk. 243 €
Brother HL-L3220CW
-
alk. 339 €
Canon i-SENSYS MF655Cdw -
-
alk. 99 €
CANON TS5350A BLACK
-
alk. 255 €
Epson EcoTank ET-2830, monitoimitulostin
-
alk. 77 €
Canon PIXMA MG3650S, tulostin
-
alk. 219 €
Canon PIXMA TS9550, tulostin
-
alk. 61 €
Canon Pixma TS305, tulostin
-
alk. 167 €
Brother HL-L2375DW, tulostin
Tulostinten mustekasetit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 22 €
Canon PG-540XL, mustekasetti
-
alk. 19 €
Canon pg-545, mustekasetti
-
alk. 15 €
Samsung MLT-D111S, mustekasetti
-
alk. 20 €
HP CF280A, mustekasetti
-
alk. 23 €
Brother TN-2410, mustekasetti
-
alk. 25 €
Canon PG-545XL, mustekasetti
-
alk. 15 €
Canon PG-37 - musta, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CF244A, mustekasetti
-
alk. 43 €
Canon CLI 581 C/M/Y/BK, mustekasetti
-
alk. 55 €
Canon CLI-42 Multipack, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CE285A, mustekasetti
-
alk. 20 €
Brother TN-2220, mustekasetti
-
alk. 20 €
Canon PG-540, mustekasetti
-
alk. 25 €
Canon CL-541, mustekasetti
-
alk. 80 €
HP CF259A, mustekasetti
-
alk. 132 €
Epson 24XL Multipack, mustekasetti
-
alk. 76 €
HP Mlt-d111l, mustekasetti
-
alk. 39 €
HP CF412X, mustekasetti
Canon i-SENSYS MF643CDW, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/business-printers-and-faxes/i-sensys-mf640-series/specifications/ |
Paperinkäsittely | |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Paperin vastaanottokapasiteetti | 100 arkkia |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 21 sivua/min |
Väri | 21 sivua/min |
Toiminnot | |
Faksi | On |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Ensimmäisen sivun tulostus | |
Mustavalko | 10,4 s |
Väri | 10,5 s |
Skannausominaisuudet | |
Interpoloidut | 9600x9600 dpi |
Optinen tarkkuus | 600x600 dpi |
Värisyvyys | 24 bit |
Kopiointiominaisuudet | |
Kopioiden enimmäismäärä | 999 kpl |
Kopiointinopeus (mv) max | 21 kopiota/min |
Suurennus/pienennys | 25-400% |
Tarkkuus | 600x600 dpi |
Laser | On |
Monitoimitulostin | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 850 |
Virrankäyttö (lepotila) | 0,8 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 11 |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 4549292121896 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 89 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 79 €
Canon Pixma TS5150, tulostin
-
alk. 49 €
Canon Pixma TS3350, tulostin
-
alk. 299 €
Canon i-SENSYS MF651Cw -
-
alk. 305 €
Epson EcoTank ET-2856 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tulostimet/canon-i-sensys-mf643cdw-tulostin/8019715?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.