Canon Pixma TS5350, tulostin
Canon Pixma TS5350, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 99,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Canon Pixma TS5350a monitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Pixma TS5350i TulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 99,99 € | 99,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Pixma Ts5350a A4 Mfp, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 112,84 € | 118,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Canon Pixma Ts5350a MonitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
119,00 € | 123,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Canon pixma ts5350a black 13ppm a4 3-in-1 mfp inkjet color printerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 142,99 € | 151,98 € | Katso tuotetta ▸ |
99,00 €
99,99 €
112,84 €
119,00 €
Toimitusaika 2 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 151,98 €
142,99 €
Canon Pixma TS5350, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/printers/pixma-ts5350-series/ |
Mitat | |
Leveys | 403 mm |
Korkeus | 148 mm |
Syvyys | 315 mm |
Paino | 6,3 kg |
Paperinkäsittely | |
Paperikapasiteetti | 100 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 13 sivua/min |
Väri | 6,8 sivua/min |
Liitettävyys | |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
Android | On |
iOS | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Skannausominaisuudet | |
Asiakirjan enimmäiskoko | 216x297 |
Optinen tarkkuus | 1200x1200 dpi |
Värisyvyys | 16 bit |
Kopiointiominaisuudet | |
Kopioiden enimmäismäärä | 99 kpl |
Kopiointinopeus (väri) | 4 kopiota/min |
Kopiointinopeus (mv) max | 4 kopiota/min |
Suurennus/pienennys | 25-400% |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 4549292150414, 4549292150506, 4549292149753, 4549292149838, 4549292143409, 4549292197945, 4549292197990, 4549292197853, 4549292198201 |
Hintakehitys
Korkein hinta
142,99 €
Keskihinta
114,76 €
Alin hinta
99,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.