Epson EcoTank ET-16600, tulostin
Epson EcoTank ET-16600, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta VPD Pelikauppa hintaan 1 184 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Epson ecotank et-16600Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 kpl varastossa | 1 184 € | 1 194 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson EcoTank ET-16600 monitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 199 € | 1 204 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epson Ecotank Et-16600 MonitoimitulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 199 € | 1 204 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EPSON EcoTank ET-16600 (C11CH72401)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 1 351 € | 1 356 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Epson Ecotank Et-16600 A3 MfpNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 400 € | 1 400 € | Katso tuotetta ▸ |
1 184 €
1 199 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 356 €
1 351 €
1 400 €
Epson EcoTank ET-16600, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epson |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.fi/products/printers/inkjet-printers/for-home/ecotank-et-16600#specifications |
Mitat | |
Leveys | 515 mm |
Korkeus | 350 mm |
Syvyys | 500 mm |
Paino | 200,7 kg |
Paperinkäsittely | |
Kaksipuoleinen tulostus | On |
Paperikapasiteetti | 550 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a3+ |
Paperin vastaanottokapasiteetti | 125 arkkia |
Arkinsyöttölaitteen kapasiteetti | 50 arkkia |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 32 sivua/min |
Väri | 22 sivua/min |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | |
Faksi | On |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
Mac OS | On |
Windows 10 | On |
Ensimmäisen sivun tulostus | |
Mustavalko | 5,5 s |
Väri | 8,5 s |
Skannausominaisuudet | |
Optinen tarkkuus | 1200x2400 dpi |
Arkinsyöttölaite | On |
Monitoimitulostin | On |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 19 |
Virrankäyttö (lepotila) | 0,8 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 8,9 |
LCD-näyttö | On |
EAN-koodi | 8715946667836 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 400 €
Keskihinta
1 267 €
Alin hinta
1 184 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.