- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Tulostimet
- ›Epson EcoTank ET-2720, tulostin
Epson EcoTank ET-2720, tulostin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Epson Ecotank ET-16650, tulostin
Epson WorkForce Pro WF-C529RDW Mustesuihkutulostin - väri - Muste
Epson WorkForce Pro WF-C529RDTW Mustesuihkutulostin - väri - Muste
Epson TM P80
Epson EcoTank ET-2870
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tulostimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Epson EcoTank ET-2860
-
EPSON SureColor SC-F2200
-
Epson WorkForce Pro WF-M4619DWF Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - Yksivärinen - Muste
-
Epson WorkForce Pro WF-M4119DW Mustesuihkutulostin - Yksivärinen - Muste
-
Epson WorkForce Pro WF-M5399DW Mustesuihkutulostin - Yksivärinen - Muste
-
Epson LQ-690, matriisikirjoitin
Katsotuimmat Tulostimet
-
alk. 89 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 79 €
Canon Pixma TS5150, tulostin
-
alk. 49 €
Canon Pixma TS3350, tulostin
-
alk. 299 €
Canon i-SENSYS MF651Cw -
-
alk. 305 €
Epson EcoTank ET-2856 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 429 €
HP Color LaserJet Pro MFP 4302dw Lasertulostin Multifunction - väri - Laser
-
alk. 59 €
Canon Pixma MG2550S, tulostin
-
alk. 850 €
Epson EcoTank ET-5850, tulostin
-
alk. 318 €
CREALITY ENDER-3 V3 KE - 3D Printterit - PETG
-
alk. 243 €
Brother HL-L3220CW
-
alk. 339 €
Canon i-SENSYS MF655Cdw -
-
alk. 99 €
CANON TS5350A BLACK
-
alk. 255 €
Epson EcoTank ET-2830, monitoimitulostin
-
alk. 77 €
Canon PIXMA MG3650S, tulostin
-
alk. 219 €
Canon PIXMA TS9550, tulostin
-
alk. 61 €
Canon Pixma TS305, tulostin
-
alk. 167 €
Brother HL-L2375DW, tulostin
Tulostinten mustekasetit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 22 €
Canon PG-540XL, mustekasetti
-
alk. 19 €
Canon pg-545, mustekasetti
-
alk. 15 €
Samsung MLT-D111S, mustekasetti
-
alk. 20 €
HP CF280A, mustekasetti
-
alk. 23 €
Brother TN-2410, mustekasetti
-
alk. 25 €
Canon PG-545XL, mustekasetti
-
alk. 15 €
Canon PG-37 - musta, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CF244A, mustekasetti
-
alk. 43 €
Canon CLI 581 C/M/Y/BK, mustekasetti
-
alk. 55 €
Canon CLI-42 Multipack, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CE285A, mustekasetti
-
alk. 20 €
Brother TN-2220, mustekasetti
-
alk. 80 €
HP CF259A, mustekasetti
-
alk. 132 €
Epson 24XL Multipack, mustekasetti
-
alk. 76 €
HP Mlt-d111l, mustekasetti
-
alk. 39 €
HP CF412X, mustekasetti
-
alk. 29 €
Canon 6496B005, mustekasetti
-
alk. 20 €
HP CB435A, mustekasetti
Epson EcoTank ET-2720, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Epson |
Valmistajan tuotesivu | https://www.epson.fi/products/printers/inkjet-printers/for-home/ecotank-et-2720 |
Mitat | |
Leveys | 375 mm |
Korkeus | 179 mm |
Syvyys | 347 mm |
Paino | 4 kg |
Paperinkäsittely | |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Paperin vastaanottokapasiteetti | 30 arkkia |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 33 sivua/min |
Väri | 15 sivua/min |
Liitettävyys | |
Ethernet | On |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
Skannausominaisuudet | 1200x2400 dpi |
Monitoimitulostin | On |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 12 |
Virrankäyttö (lepotila) | 0,7 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,2 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 4,3 |
EAN-koodi | 8715946665146, 8715946672960 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 89 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 79 €
Canon Pixma TS5150, tulostin
-
alk. 49 €
Canon Pixma TS3350, tulostin
-
alk. 299 €
Canon i-SENSYS MF651Cw -
-
alk. 305 €
Epson EcoTank ET-2856 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tulostimet/epson-ecotank-et-2720-tulostin/7954829?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.