1 GB, 333 MHz SO-DIMM DDR, keskusmuisti
1 GB, 333 MHz SO-DIMM DDR, keskusmuisti osastosta Muistit nyt edullisimmin kaupasta www.halvathinnat.fi hintaan 12,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1GB DDR 333 SO-DIMM PC2700Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-15 päivää | 12,99 € | 12,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
V7 DDR-333 SODIMM - 1GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 35,16 € | 42,15 € | Katso tuotetta ▸ | ||
G.Skill SA DDR-333 CL2.5 SC - 1GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 37,98 € | 44,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CoreParts yksi gigatavu DDR-muistia, joka toimii 333 megahertsin taajuudella.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 86,57 € | 93,56 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,99 €
12,99 €
35,16 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 44,97 €
37,98 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 93,56 €
86,57 €
1 GB, 333 MHz SO-DIMM DDR, keskusmuisti
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Buffalo, Kingston, CORSAIR, ADATA, Acer, PNY, Integral, Crucial, A-DATA, Micro Memory, G.Skill |
Kapasiteetti | 1 Gt |
Tyyppi | DDR |
EAN-koodi | 0740617074871, 4710423343955, 0740617074864, 0870584003083, 5704327485001, 0740617082661, 0740617075076, 0740617072983, 0740617088786, 0740617074888, 4710423356115, 3536401461883, 6418897278084, 6418897278077, 5055288491175, 3536401462682, 0649528721174, 5704327211990, 4711148592703 |
Nopeus | 333 MHz |
Muistikamman tyyppi | SO-DIMM |
Hintakehitys
Korkein hinta
86,57 €
Keskihinta
43,18 €
Alin hinta
12,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.