Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin osastosta Turvaistuimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 268,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BRITAX Rä–MER KIDFIX i-SIZE -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Cosmos BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 268,99 € | 275,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BRITAX Rä–MER KIDFIX i-SIZE -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Storm GreyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 268,99 € | 275,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BRITAX Rä–MER KIDFIX i-SIZE -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Golden CognacNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 268,99 € | 275,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-0 päivää | 269,00 € | 269,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-0 päivää | 299,00 € | 299,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,98 €
268,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,99 €
268,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,99 €
268,99 €
Toimitusaika 0-0 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,00 €
269,00 €
Toimitusaika 0-0 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,00 €
269,00 €
Toimitusaika 0-0 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,00 €
269,00 €
Toimitusaika 0-0 päivää
Hinta toimituskuluineen 299,00 €
299,00 €
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4000984312119, 4000984312126, 4000984312096, 4000984312089, 4000984312102, 4000984708660 |
Valmistaja | Britax |
Hintakehitys
Korkein hinta
299,00 €
Keskihinta
273,28 €
Alin hinta
268,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.