- ›Koti ja perhe
- ›Lastentarvikkeet ja lelut
- ›Turvaistuimet
- ›Cybex M i-Size Telakka
Cybex M i-Size Telakka
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
CYBEX Cloud G i-Size Plus -turvakaukalo, 40 - 87 cm, Seashell Beige
Cybex Solution B2 i-Fix Turvavyöistuin, Volcano Black
Cybex Pallas G i-Size Plus Turvaistuin, Beach Blue
CYBEX Base G -jalusta, musta
CYBEX Cloud G i-Size Plus -turvakaukalo, 40 - 87 cm, Ocean Blue
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Turvaistuimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
CYBEX Cloud G i-Size Plus -turvakaukalo, 40 - 87 cm, Seashell Beige
-
Cybex Solution B2 i-Fix Turvavyöistuin, Volcano Black
-
Cybex Pallas G i-Size Plus Turvaistuin, Beach Blue
-
CYBEX Base G -jalusta, musta
-
CYBEX Cloud G i-Size Plus -turvakaukalo, 40 - 87 cm, Ocean Blue
-
CYBEX Cloud G i-Size Plus -turvakaukalo, 40 - 87 cm, Moon Black
-
CYBEX Cloud G i-Size Plus -turvakaukalo, 40 - 87 cm, Lava Grey
-
CYBEX Cloud G i-Size -turvakaukalo, 40 - 87 cm, Lava Grey
-
CYBEX Cloud G i-Size -turvakaukalo, 40 - 87 cm, Moon Black
-
Turvaistuimen adapterit Baby Jogger City Select 2 MaxiCosi/Cybex/Besf
-
Cybex Solution M-Fix SL turvavyöistuin, 15-36kg, Purple Rain
-
Cybex automobilinÄ— kÄ—dutÄ— Cloud G i-Size Plus, 0-13 kg, Lava Grey
-
Cybex turvaistuin Cloud G i-Size Plus, 0-13 kg, Ocean Blue
-
Cybex turvaistuin Solution G i-Fix Plus, 15-36 kg, Lava Grey
-
Cybex Pallas GI-FIX -turvaistuin, 9-36 kg, sininen
-
Cybex Pallas GI-FIX -turvaistuin, autumn gold, 9-36 kg
-
Cybex Pallas GI-FIX -turvaistuin, classic beige, 9-36 kg
-
Cybex Cloud T i-Size turvakaukalo ja Cloud Z2/T kesäpäällinen
Katsotuimmat Turvaistuimet
-
alk. 269 €
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin
-
alk. 150 €
Lionelo turvaistuin Bastiaan ISOFIX-kiinnityksellä, 0-36 kg, harmaa
-
alk. 125 €
Maxi-Cosi RodiFix M i-Size Turvavyöistuin, Basic Black
-
alk. 200 €
Cybex Solution S2 i-Fix, turvavyöistuin
-
alk. 90 €
Joie Elevate R129 -turvaistuin, 76 - 150 cm, Shale
-
alk. 175 €
CYBEX Solution G i-Fix -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Moon Black
-
alk. 210 €
Cybex Pallas G i-Size, turvaistuin, 76-150 cm
-
alk. 110 €
Graco Ascent i-Size Turvaistuin, Black
-
alk. 339 €
BeSafe Izi Flex Fix i-Size -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Metallic Melange
-
alk. 36 €
Graco Istuinkoroke Connext, Black
-
alk. 350 €
hamax Polkupyörän peräkärry Traveller, sis. vetoaisan ja eturenkaan, sininen/harmaa
-
alk. 28 €
Turvaistuin Lorelli Sirius Fix, 22-36 kg, vaaleanpunainen
-
alk. 20 €
Auton korokeistuin Lorelli Topo Comf, 15-36 kg, Giraffe Light-Dark Beige
-
alk. 20 €
Maxi-Cosi Sätesskydd
-
alk. 12 €
Auton turvaistuimen laukku - suoja Zuma Kids Disney Princess, S0 / 12
-
alk. 154 €
Turvaistuin Caretero Volante Fix Limited, 9-36 kg, Burgundy
-
alk. 147 €
Caretero Volante Fix Limited turvaistuin, 9-36 kg, Sininen
-
alk. 22 €
Turvaistuin Lorelli Sirius Fix, 22-36 kg, musta
Cybex M i-Size Telakka
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4058511076454, 4250183777534 |
Valmistaja | Cybex |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 269 €
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin
-
alk. 150 €
Lionelo turvaistuin Bastiaan ISOFIX-kiinnityksellä, 0-36 kg, harmaa
-
alk. 125 €
Maxi-Cosi RodiFix M i-Size Turvavyöistuin, Basic Black
-
alk. 200 €
Cybex Solution S2 i-Fix, turvavyöistuin
-
alk. 90 €
Joie Elevate R129 -turvaistuin, 76 - 150 cm, Shale
-
alk. 175 €
CYBEX Solution G i-Fix -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Moon Black
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/turvaistuimet/cybex-m-i-size-telakka/8069959
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.