Maxi-Cosi Kore Pro i-Size -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Authentic Red
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Kesäsuojus turvaistuimelle Maxi Cosi Mica, raikkaan harmaa
Maxi Cosi - 2 x Morion Basic Black
Maxi-Cosi Pearl 360 turvaistuin
Maxi-Cosi Mica 360 Pro i-Size -turvaistuin, 40 - 105 cm, Authentic Graphite
Maxi-Cosi Mica 360 Pro i-Size -turvaistuin, 40 - 105 cm, Authentic Grey
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Turvaistuimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Kesäsuojus turvaistuimelle Maxi Cosi Mica, raikkaan harmaa
-
Maxi Cosi - 2 x Morion Basic Black
-
Maxi-Cosi Pearl 360 turvaistuin
-
Maxi-Cosi Mica 360 Pro i-Size -turvaistuin, 40 - 105 cm, Authentic Graphite
-
Maxi-Cosi Mica 360 Pro i-Size -turvaistuin, 40 - 105 cm, Authentic Grey
-
Maxi-Cosi Nomad Plus -matkaturvaistuin, 76 - 105 cm, Authentic Black, kokoontaittuva
-
Maxi-Cosi Mica 360 Pro i-Size -turvaistuin, 40 - 105 cm, Authentic Black
-
SARO Baby - Maxi 360º Safety Mirror with Light Black
-
Maxi-Cosi turvakaukalo Pebble 360 ​​​​Pro Luxe, 0-13 kg, Twillic Truffle
-
Maxi-Cosi turvaistuin Mica 360 Pro, 0-18 kg, Authentic Green
-
Maxi Cosi vasarinis užvalkalas automobilinei kėdutei Titan Pro, Fresh grey
-
Turvaistuimen kesäpäällinen Maxi-Cosi, Natural White
-
Turvaistuimen kesäpäällinen Maxi-Cosi Titan Pro/Plus i-Size, Natural White
-
Turvaistuimen kesäpäällinen Maxi Cosi CabrioFix, Fresh ecru
-
Maxi-Cosi Mica Pro Eco i-Size turvaistuimen kesäpäällinen, Natural white
-
Maxi-Cosi Pebble 360 turvaistuimen kesäpäällinenPro i-size, Natural White
-
Turvaistuimen sisäosa Maxi-Cosi Pearl 360, Authentic Black
-
Maxi Cosi Rodifix turvaistuin, 15-36 kg, Basic Grey
Katsotuimmat Turvaistuimet
-
alk. 239 €
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin
-
alk. 150 €
Lionelo turvaistuin Bastiaan ISOFIX-kiinnityksellä, 0-36 kg, harmaa
-
alk. 125 €
Maxi-Cosi RodiFix M i-Size Turvavyöistuin, Basic Black
-
alk. 200 €
Cybex Solution S2 i-Fix, turvavyöistuin
-
alk. 319 €
Britax Dualfix 5Z turvaistuin
-
alk. 90 €
Joie Elevate R129 -turvaistuin, 76 - 150 cm, Shale
-
alk. 175 €
CYBEX Solution G i-Fix -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Moon Black
-
alk. 210 €
Cybex Pallas G i-Size, turvaistuin, 76-150 cm
-
alk. 110 €
Graco Ascent i-Size Turvaistuin, Black
-
alk. 339 €
BeSafe Izi Flex Fix i-Size -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Metallic Melange
-
alk. 36 €
Graco Istuinkoroke Connext, Black
-
alk. 350 €
hamax Polkupyörän peräkärry Traveller, sis. vetoaisan ja eturenkaan, sininen/harmaa
-
alk. 28 €
Turvaistuin Lorelli Sirius Fix, 22-36 kg, vaaleanpunainen
-
alk. 20 €
Auton korokeistuin Lorelli Topo Comf, 15-36 kg, Giraffe Light-Dark Beige
-
alk. 20 €
Maxi-Cosi Sätesskydd
-
alk. 12 €
Auton turvaistuimen laukku - suoja Zuma Kids Disney Princess, S0 / 12
-
alk. 154 €
Turvaistuin Caretero Volante Fix Limited, 9-36 kg, Burgundy
-
alk. 147 €
Caretero Volante Fix Limited turvaistuin, 9-36 kg, Sininen
Maxi-Cosi Kore Pro i-Size -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Authentic Red
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3220660317202, 3220660317158 |
Valmistaja | Maxi-Cosi |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 239 €
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin
-
alk. 150 €
Lionelo turvaistuin Bastiaan ISOFIX-kiinnityksellä, 0-36 kg, harmaa
-
alk. 125 €
Maxi-Cosi RodiFix M i-Size Turvavyöistuin, Basic Black
-
alk. 200 €
Cybex Solution S2 i-Fix, turvavyöistuin
-
alk. 319 €
Britax Dualfix 5Z turvaistuin
-
alk. 90 €
Joie Elevate R129 -turvaistuin, 76 - 150 cm, Shale
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/turvaistuimet/maxi-cosi-kore-pro-i-size-turvavyoistuin-100-150-cm-authentic-red/8238953?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.