Turvaistuin Lorelli Proxima i-Size, 0-18 kg, harmaa & musta
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lorelli Magic Premium, turvaistuin 9-36 kg
NANIA lasten turvaistuin TOPO COMFORT, first linea, grey, 542541
NANIA lasten turvaistuin TOPO EASYFIX, nania first, tech grey, 204221
NANIA lasten turvaistuin TOPO COMFORT, first linea, blue, 542542
NANIA lasten turvaistuin DREAM, denim grey, KOTX6 - H6
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Turvaistuimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Lorelli Magic Premium, turvaistuin 9-36 kg
-
NANIA lasten turvaistuin TOPO COMFORT, first linea, grey, 542541
-
NANIA lasten turvaistuin TOPO EASYFIX, nania first, tech grey, 204221
-
NANIA lasten turvaistuin TOPO COMFORT, first linea, blue, 542542
-
NANIA lasten turvaistuin DREAM, denim grey, KOTX6 - H6
-
Sparco turvaistuin SK500i Max 0-18 kg, musta
Katsotuimmat Turvaistuimet
-
alk. 269 €
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin
-
alk. 150 €
Lionelo turvaistuin Bastiaan ISOFIX-kiinnityksellä, 0-36 kg, harmaa
-
alk. 125 €
Maxi-Cosi RodiFix M i-Size Turvavyöistuin, Basic Black
-
alk. 200 €
Cybex Solution S2 i-Fix, turvavyöistuin
-
alk. 90 €
Joie Elevate R129 -turvaistuin, 76 - 150 cm, Shale
-
alk. 175 €
CYBEX Solution G i-Fix -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Moon Black
-
alk. 210 €
Cybex Pallas G i-Size, turvaistuin, 76-150 cm
-
alk. 110 €
Graco Ascent i-Size Turvaistuin, Black
-
alk. 339 €
BeSafe Izi Flex Fix i-Size -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Metallic Melange
-
alk. 36 €
Graco Istuinkoroke Connext, Black
-
alk. 350 €
hamax Polkupyörän peräkärry Traveller, sis. vetoaisan ja eturenkaan, sininen/harmaa
-
alk. 28 €
Turvaistuin Lorelli Sirius Fix, 22-36 kg, vaaleanpunainen
-
alk. 20 €
Auton korokeistuin Lorelli Topo Comf, 15-36 kg, Giraffe Light-Dark Beige
-
alk. 20 €
Maxi-Cosi Sätesskydd
-
alk. 12 €
Auton turvaistuimen laukku - suoja Zuma Kids Disney Princess, S0 / 12
-
alk. 154 €
Turvaistuin Caretero Volante Fix Limited, 9-36 kg, Burgundy
-
alk. 147 €
Caretero Volante Fix Limited turvaistuin, 9-36 kg, Sininen
-
alk. 22 €
Turvaistuin Lorelli Sirius Fix, 22-36 kg, musta
Turvaistuin Lorelli Proxima i-Size, 0-18 kg, harmaa & musta
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3800151998266 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 269 €
Britax Kidfix i-Size turvavyöistuin
-
alk. 150 €
Lionelo turvaistuin Bastiaan ISOFIX-kiinnityksellä, 0-36 kg, harmaa
-
alk. 125 €
Maxi-Cosi RodiFix M i-Size Turvavyöistuin, Basic Black
-
alk. 200 €
Cybex Solution S2 i-Fix, turvavyöistuin
-
alk. 90 €
Joie Elevate R129 -turvaistuin, 76 - 150 cm, Shale
-
alk. 175 €
CYBEX Solution G i-Fix -turvavyöistuin, 100 - 150 cm, Moon Black
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/turvaistuimet/turvaistuin-lorelli-proxima-i-size-0-18-kg-harmaa-musta/11711106
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.