Ergotron WorkFit-Z Mini Sit-Stand Desktop 33-458-917, säädettävä työpöydän koroke
Ergotron WorkFit-Z Mini Sit-Stand Desktop 33-458-917, säädettävä työpöydän koroke osastosta Työpöydät nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 351,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ergotron Workfit-z Sit-stand Mini DesktopNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 351,50 € | 351,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ERGOTRON – Workfit-z mini sit-stand desktop (33-458-917)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 19.6.2024 | 363,45 € | 368,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron WorkFit-Z Mini seisomaan-nousemaan työpöytä.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 375,09 € | 375,09 € | Katso tuotetta ▸ |
351,50 €
Toimitusaika saatavilla 19.6.2024
Hinta toimituskuluineen 368,35 €
363,45 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 375,09 €
375,09 €
Ergotron WorkFit-Z Mini Sit-Stand Desktop 33-458-917, säädettävä työpöydän koroke
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0698833066333, 0698833055207 |
Valmistaja | Ergotron, Inc. |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ergotron.com/sv-se/products/product-details/33-458#/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
375,09 €
Keskihinta
363,35 €
Alin hinta
351,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.