Kensington K55805WW Ergonomic Memory Foam Seat Cushion, ergonominen istuintyyny
Kensington K55805WW Ergonomic Memory Foam Seat Cushion, ergonominen istuintyyny osastosta Työtuolit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 40,94 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington Ergonomic Muisti Foam Seat CushionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 40,94 € | 47,93 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Ergonominen istuintyyny K55805WW, muistivaahtoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 59,99 € | 59,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Memory Foam -istuintyynyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 61,38 € | 67,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Memory Foam -istuintyynyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 64,99 € | 69,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kensington – Ergo Memory Foam Seat Cushion (K55805WW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 66,35 € | 71,25 € | Katso tuotetta ▸ |
40,94 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,99 €
59,99 €
61,38 €
64,99 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,25 €
66,35 €
Kensington K55805WW Ergonomic Memory Foam Seat Cushion, ergonominen istuintyyny
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0085896558057 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kensington.com/p/products/ergonomics/seat-cushions/ergonomic-memory-foam-seat-cushion/ |
Valmistaja | ACCO Brands, Diel |
Hintakehitys
Korkein hinta
66,35 €
Keskihinta
58,73 €
Alin hinta
40,94 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.