Kensington SoleRest 56148, säädettävä jalkatuki
Kensington SoleRest 56148, säädettävä jalkatuki osastosta Työtuolit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 35,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kensington säädettävä SoleRest -jalkatuki, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 35,90 € | 42,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington SoleRest -säädettävä jalkatukiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 37,99 € | 42,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kensington Jalkatuki SolerestNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 55,18 € | 61,17 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,89 €
35,90 €
37,99 €
55,18 €
Kensington SoleRest 56148, säädettävä jalkatuki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0085896561484 |
Valmistaja | Kensington |
Hintakehitys
Korkein hinta
55,18 €
Keskihinta
43,02 €
Alin hinta
35,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.