Wau, työtuoli
Wau, työtuoli osastosta Työtuolit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 430,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Home4you Wau työtuoliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
430,00 € | 434,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työtuoli WAU kangasverhoilu, synkronimekanismi, niskatuella, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-22 päivää | 449,00 € | 456,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työtuoli WAU kangasverhoilu, synkronimekanismi, niskatuella, tummanharmaa/harmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-22 päivää | 449,00 € | 456,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työtuoli WAU kangasverhoilu, synkronimekanismi, niskatuella, tummanharmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-22 päivää | 449,00 € | 456,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työtuoli WAU kangasverhoilu, synkronimekanismi, niskatuella, harmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-22 päivää | 449,00 € | 456,90 € | Katso tuotetta ▸ |
430,00 €
Toimitusaika 4-22 päivää
Hinta toimituskuluineen 456,90 €
449,00 €
Toimitusaika 4-22 päivää
Hinta toimituskuluineen 456,90 €
449,00 €
Toimitusaika 4-22 päivää
Hinta toimituskuluineen 456,90 €
449,00 €
Toimitusaika 4-22 päivää
Hinta toimituskuluineen 456,90 €
449,00 €
Wau, työtuoli
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4741243098428, 4741243098527, 4741243098404, 4741243098480, 4741243098466, 4741243098503 |
Hintakehitys
Korkein hinta
449,00 €
Keskihinta
445,20 €
Alin hinta
430,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.