Oxxa X-Treme-Lite, työkäsineet
Oxxa X-Treme-Lite, työkäsineet osastosta Työvaatteet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 4,60 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Työkäsineet Oxxa X-Treme-Lite; XXLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 4,60 € | 12,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkäsineet Oxxa X-Treme-Lite; LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 7,70 € | 15,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkäsineet Oxxa X-Treme-Lite; XLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 7,70 € | 15,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkäsineet Oxxa X-Treme-Lite; MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 7,70 € | 15,60 € | Katso tuotetta ▸ |
4,60 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,60 €
7,70 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,60 €
7,70 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,60 €
7,70 €
Oxxa X-Treme-Lite, työkäsineet
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Oxxa |
Valmistajan tuotesivu | https://www.oxxa.work/product/oxxa-x-treme-lite-51-100-handschoen-2/?attribute_pa_kleur=zwart-blauw&attribute_pa_maat=7-s |
EAN-koodi | 8718249026560, 8718249026508, 8718249026621, 8718249026539, 8718249026591 |
Hintakehitys
Korkein hinta
7,70 €
Keskihinta
6,93 €
Alin hinta
4,60 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.