UVEX 2 Xenova 95562 S3 SRC, turvakengät
UVEX 2 Xenova 95562 S3 SRC, turvakengät osastosta Työvaatteet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 169,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Työkengät UVEX 2 Xenova 95562 S3 SRC; 40; mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 169,00 € | 169,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Työkengät Uvex 2 Xenova 95562; S3; 45; musta sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 206,00 € | 206,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,00 €
169,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 206,00 €
206,00 €
UVEX 2 Xenova 95562 S3 SRC, turvakengät
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | UVEX |
Valmistajan tuotesivu | https://www.uvex-safety.com/en/products/safety-shoes/7320/s3-uvex-2-xenova-lace-up-boot/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
206,00 €
Keskihinta
187,50 €
Alin hinta
169,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.