Yato YT-8025/-29 S/M/L/XL/2XL, työhousut
Yato YT-8025/-29 S/M/L/XL/2XL, työhousut osastosta Työvaatteet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 27,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Housut Yato YT-8025; S; mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 27,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Housut Yato YT-8026; M; mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 27,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Housut Yato YT-8028; XL; mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 27,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Housut Yato YT-8027; L; mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 27,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ |
27,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
27,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
27,00 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
27,00 €
Yato YT-8025/-29 S/M/L/XL/2XL, työhousut
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Yato |
Valmistajan tuotesivu | https://yato.com/products/5/YT-8025 |
Materiaali | Polyesteri 65%, puuvilla 35% |
EAN-koodi | 5906083980251, 5906083980268, 5906083980275, 5906083980282 |
Hintakehitys
Korkein hinta
27,00 €
Keskihinta
27,00 €
Alin hinta
27,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.