Bosch GLI VariLed Professional, akkutaskulamppu / työvalaisin
Bosch GLI VariLed Professional, akkutaskulamppu / työvalaisin osastosta Työvalaisimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 74,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GLI VariLEDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 74,81 € | 81,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkuvalaisin Bosch GLI VariLed (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 84,00 € | 84,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GLI VariLED TyövalaisinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 89,80 € | 91,79 € | Katso tuotetta ▸ |
74,81 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,00 €
84,00 €
89,80 €
Bosch GLI VariLed Professional, akkutaskulamppu / työvalaisin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/fi/fi/gli-variled-24651-ocs-p/ |
EAN-koodi | 3165140600422 |
Hintakehitys
Korkein hinta
89,80 €
Keskihinta
82,87 €
Alin hinta
74,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.