Adata SC680 (480 GB, USB 3.2 Type-C) ASC680-480GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Adata HD720 (2 TB, USB 3.0) AHD720-2TU3, ulkoinen kovalevy
Adata DashDrive HD710 (2 TB, USB 3.0) AHD710-2TU3, ulkoinen kovalevy
ADATA SE900G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE900G-512GU32G2-CB, ulkoinen SSD-kovalevy
ADATA SE770G (1 TB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE770G-1TU32G2-CBK, ulkoinen SSD-kovalevy
ADATA SE770G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) AS40G-4TT-C, SSD
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Adata HD720 (2 TB, USB 3.0) AHD720-2TU3, ulkoinen kovalevy
-
Adata DashDrive HD710 (2 TB, USB 3.0) AHD710-2TU3, ulkoinen kovalevy
-
ADATA SE900G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE900G-512GU32G2-CB, ulkoinen SSD-kovalevy
-
ADATA SE770G (1 TB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE770G-1TU32G2-CBK, ulkoinen SSD-kovalevy
-
ADATA SE770G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) AS40G-4TT-C, SSD
-
Adata SE800 (1 TB, USB-C) ASE800-1TU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (8 TB, USB 3.2) AHM800-8TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (6 TB, USB 3.2) AHM800-6TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (4 TB, USB 3.2) AHM800-4TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (1TB, USB-C) ASE760-1TU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (512GB, USB-C) ASE760-512GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (256GB, USB-C) ASE760-256GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata HD770G (1 TB, USB 3.2) AHD770G-1TU32G1, ulkoinen kovalevy
-
Adata HD770G (2 TB, USB 3.2) AHD770G-2TU32G1, ulkoinen kovalevy
-
Adata SD600Q (960 GB, USB 3.2) ASD600Q-960GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SD600Q (480 GB, USB 3.2) ASD600Q-480GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SD600Q (240 GB, USB 3.2) ASD600Q-240GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SC680 (960 GB, USB 3.2 Type-C) ASC680-960GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 133 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 76 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 190 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 141 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
-
alk. 148 €
Seagate Game Drive for Xbox (4 TB) STKX4000402, ulkoinen kovalevy
-
alk. 69 €
Seagate One Touch (1 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 52 €
PNY Pro Elite (250GB USB 3.1) PSD0CS2060S-250-RB, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 68 €
Verbatim Store 'n' Go (1 TB USB 3.0) 53200, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 67 €
Samsung Portable SSD T7 (500 GB USB 3.2 Gen 2 Type-C) MU-PC500H/WW, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 123 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 315 €
Samsung 870 QVO (4 TB, SATA 6 Gb/s) MZ-77Q4T0BW, SSD -kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 209 €
Corsair MP600 PRO LPX (2 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F2000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 345 €
Seagate Exos X18 (18 TB, SATA) ST18000NM000J, kovalevy
-
alk. 210 €
Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 43 €
Adata XPG Gammix S5 (512 GB, PCIe Gen3x4 M.2 2280) AGAMMIXS5-512GT-C, SSD-kovalevy
-
alk. 173 €
Crucial MX500 (2 TB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT2000MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Seagate BarraCuda (2 TB, SATA 6 Gb/s) ST2000DM008, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 28 €
Kingston SSDNow A400 (240 GB, 2.5", SATA) SA400S37/240G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Seagate Game Drive for PS5 (ZP2000GP3A2001) 2TB, kovalevy
Adata SC680 (480 GB, USB 3.2 Type-C) ASC680-480GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Adata |
Liitännät | |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
Mitat | |
Pituus | 86,7 mm |
Leveys | 61 mm |
Korkeus | 10 mm |
Paino | 35 g |
Kapasiteetti | 480 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.adata.com/us/feature/623/# |
SSD | On |
EAN-koodi | 4710273772813, 4710273772806 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 133 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 76 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/adata-sc680-480-gb-usb-32-type-c-asc680-480gu32g2-ulkoinen-ssd-kovalevy/8429520
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.