Adata SE800 (1 TB, USB-C) ASE800-1TU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Adata HD720 (2 TB, USB 3.0) AHD720-2TU3, ulkoinen kovalevy
Adata DashDrive HD710 (2 TB, USB 3.0) AHD710-2TU3, ulkoinen kovalevy
ADATA SE900G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE900G-512GU32G2-CB, ulkoinen SSD-kovalevy
ADATA SE770G (1 TB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE770G-1TU32G2-CBK, ulkoinen SSD-kovalevy
ADATA SE770G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) AS40G-4TT-C, SSD
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Adata HD720 (2 TB, USB 3.0) AHD720-2TU3, ulkoinen kovalevy
-
Adata DashDrive HD710 (2 TB, USB 3.0) AHD710-2TU3, ulkoinen kovalevy
-
ADATA SE900G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE900G-512GU32G2-CB, ulkoinen SSD-kovalevy
-
ADATA SE770G (1 TB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE770G-1TU32G2-CBK, ulkoinen SSD-kovalevy
-
ADATA SE770G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) AS40G-4TT-C, SSD
-
Adata SE800 (1 TB, USB-C) ASE800-1TU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (8 TB, USB 3.2) AHM800-8TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (6 TB, USB 3.2) AHM800-6TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (4 TB, USB 3.2) AHM800-4TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (1TB, USB-C) ASE760-1TU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (512GB, USB-C) ASE760-512GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (256GB, USB-C) ASE760-256GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata HD770G (1 TB, USB 3.2) AHD770G-1TU32G1, ulkoinen kovalevy
-
Adata HD770G (2 TB, USB 3.2) AHD770G-2TU32G1, ulkoinen kovalevy
-
Adata SD600Q (960 GB, USB 3.2) ASD600Q-960GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SD600Q (480 GB, USB 3.2) ASD600Q-480GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SD600Q (240 GB, USB 3.2) ASD600Q-240GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SC680 (960 GB, USB 3.2 Type-C) ASC680-960GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 67 €
Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 61 €
Western Digital WD Elements Portable (1 TB, USB 3.0) WDBUZG0010BBK, kovalevy
-
alk. 63 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 82 €
WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 285 €
LaCie Mobile Drive (5 TB, USB-C) STHG5000402, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 169 €
LaCie Rugged USB-C (4 TB, USB 3.0) STFR4000800, ulkoinen kovalevy
-
alk. 119 €
LaCie Rugged Mini (2 TB, USB 3.0) 9000298, ulkoinen kovalevy
-
alk. 144 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 79 €
SanDisk G-DRIVE ArmorATD (1000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-001T-GBAND, ulkoinen kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 96 €
Samsung 980 (1000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V1T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 21 €
Transcend MTS420 (120 GB, M.2 2242) TS120GMTS420S, SSD-kovalevy
-
alk. 188 €
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
-
alk. 209 €
WD Red NAS (6 TB, 3.5", SATA) WD60EFAX, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 98 €
Samsung PM893 DC (480 GB, 2.5") MZ7L3480HCHQ-00A07, SSD-kovalevy
-
alk. 57 €
Western Digital Caviar Blue (1 TB, SATA 6 Gb/s) WD10EZEX, kovalevy
-
alk. 245 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
-
alk. 480 €
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 - hard drive - 20 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 20 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 33 €
AXAGON ADSA-ST - HDD docking station - SATA 6Gb/s - USB 3.0
-
alk. 158 €
Intel SSD 670p Series (1 TB, M.2 PCIe NVMe 3.0 x4) SSDPEKNU010TZX1, SSD-kovalevy
-
alk. 114 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
Adata SE800 (1 TB, USB-C) ASE800-1TU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Adata |
Liitännät | |
USB 3.1 | On |
USB-C | On |
Mitat | |
Pituus | 72,7 mm |
Leveys | 44 mm |
Korkeus | 12,2 mm |
Paino | 40 g |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.adata.com/en/feature/612 |
SSD | On |
EAN-koodi | 4710273771496, 4710273771489 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 67 €
Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/adata-se800-1-tb-usb-c-ase800-1tu32g2-ulkoinen-ssd-kovalevy/8763617
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.