ADATA SE900G (1 TB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE900G-1TU32G2-CBK, ulkoinen SSD-kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Adata SD600Q (240 GB, USB 3.2) ASD600Q-240GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
Adata HD720 (2 TB, USB 3.0) AHD720-2TU3, ulkoinen kovalevy
Adata DashDrive HD710 (2 TB, USB 3.0) AHD710-2TU3, ulkoinen kovalevy
ADATA SE900G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE900G-512GU32G2-CB, ulkoinen SSD-kovalevy
ADATA SE770G (1 TB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE770G-1TU32G2-CBK, ulkoinen SSD-kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-40 %
153,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-32 %
649,00 €
TCL 55C845 (55"), LED-televisio
-
-7 %
55,44 €
F-Secure Total Security And Privacy (1 vuosi 3 laitetta), tietoturvaohjelmisto
-
-6 %
149,00 €
Huawei Watch GT3 46mm, älykello
-
-9 %
99,00 €
Samsung Galaxy Watch 4 40mm Bluetooth, älykello
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-35 %
41,28 €
F-Secure SAFE (2 vuotta 1 laite), tietoturvaohjelmisto
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
31,99 €
Sniper Elite 5, PS5 -peli
-
-5 %
36,99 €
Diablo 4 (IV), PS4 -peli
-
-42 %
1049,00 €
TCL 75C845 (75"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
-
Adata SD600Q (240 GB, USB 3.2) ASD600Q-240GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata HD720 (2 TB, USB 3.0) AHD720-2TU3, ulkoinen kovalevy
-
Adata DashDrive HD710 (2 TB, USB 3.0) AHD710-2TU3, ulkoinen kovalevy
-
ADATA SE900G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE900G-512GU32G2-CB, ulkoinen SSD-kovalevy
-
ADATA SE770G (1 TB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE770G-1TU32G2-CBK, ulkoinen SSD-kovalevy
-
ADATA SE770G (512 GB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) AS40G-4TT-C, SSD
-
Adata SE800 (1 TB, USB-C) ASE800-1TU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (8 TB, USB 3.2) AHM800-8TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (6 TB, USB 3.2) AHM800-6TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata HM800 (4 TB, USB 3.2) AHM800-4TU32G1, SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (1TB, USB-C) ASE760-1TU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (512GB, USB-C) ASE760-512GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SE760 (256GB, USB-C) ASE760-256GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata HD770G (1 TB, USB 3.2) AHD770G-1TU32G1, ulkoinen kovalevy
-
Adata HD770G (2 TB, USB 3.2) AHD770G-2TU32G1, ulkoinen kovalevy
-
Adata SD600Q (960 GB, USB 3.2) ASD600Q-960GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SD600Q (480 GB, USB 3.2) ASD600Q-480GU31, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Adata SC680 (960 GB, USB 3.2 Type-C) ASC680-960GU32G2, ulkoinen SSD-kovalevy
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 129 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 122 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 66 €
WD My Passport (1 TB, USB 3.0) WDBYVG0010BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 119 €
Seagate Expansion Desktop (4 TB, USB 3.0) STKP4000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 116 €
Western Digital WD Elements Portable (4 TB, USB 3.0) WDBU6Y0040BBK, kovalevy
-
alk. 129 €
Seagate Expansion Portable (4 TB, USB 3.0) STEA4000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 141 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 767 €
Western Digital My Book Duo (28 TB, USB 3.0) WDBFBE0280JBK-EESN, ulkoinen verkkokovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
-
alk. 105 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 66 €
WD Blue (2 TB, 3.5", SATA) WD20EZAZ, kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 63 €
Crucial MX500 (500 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT500MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 50 €
WD Blue 3D NAND SSD (250GB, 2,5", SATA) WDS250G3B0A, SSD-kovalevy
-
alk. 345 €
Seagate Exos X18 (18 TB, SATA) ST18000NM000J, kovalevy
-
alk. 210 €
Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy
-
alk. 289 €
Samsung 870 QVO (4 TB, SATA 6 Gb/s) MZ-77Q4T0BW, SSD -kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 43 €
Adata XPG Gammix S5 (512 GB, PCIe Gen3x4 M.2 2280) AGAMMIXS5-512GT-C, SSD-kovalevy
-
alk. 31 €
Crucial BX500 (240 GB, 2.5", SATA) CT240BX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Seagate BarraCuda (2 TB, SATA 6 Gb/s) ST2000DM008, kovalevy
-
alk. 28 €
Kingston SSDNow A400 (240 GB, 2.5", SATA) SA400S37/240G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 95 €
Western Digital Red (2 TB, SATA 6Gb/s) WD20EFRX, kovalevy
ADATA SE900G (1 TB, USB 3.2 Gen 2 Type-C) ASE900G-1TU32G2-CBK, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Adata |
Mitat | |
Leveys | 110,8 mm |
Korkeus | 16,5 mm |
Syvyys | 66 mm |
Paino | 160 g |
Kiintolevyjen määrä | 1 |
Värivaihtoehdot | Musta |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Liitännät | |
USB 3.0 | On |
USB-C | On |
SSD | On |
EAN-koodi | 4710273779560 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 129 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 122 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/adata-se900g-1-tb-usb-32-gen-2-type-c-ase900g-1tu32g2-cbk-ulkoinen-ssd-kovalevy/9863377
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.