Qnap TBS-453DX-8G, NAS-asema
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Qnap TS-h1277XU-RP-3700X-128G, NAS-asema
QNAP TL-R400S (4 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s), tallennusaseman HDD-/SSD-kotelo
QNAP TL-R1200S-RP (12 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s), tallennusaseman HDD-/SSD-kotelo
Qnap (6 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TVS-672XT-i5-8G, NAS-asema
Qnap (4 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TS-453DU-4G, NAS-asema
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Qnap TS-h1277XU-RP-3700X-128G, NAS-asema
-
QNAP TL-R400S (4 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s), tallennusaseman HDD-/SSD-kotelo
-
QNAP TL-R1200S-RP (12 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s), tallennusaseman HDD-/SSD-kotelo
-
Qnap (6 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TVS-672XT-i5-8G, NAS-asema
-
Qnap (4 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TS-453DU-4G, NAS-asema
-
QNAP (24 x 2.5-inch U.2 PCIe NVMe) TS-h1290FX-7232P-64G
-
QNAP (8 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TS-873AEU-RP-4G, NAS-asema
-
QNAP (4 x M.2 2280 NVMe Gen3 x2 slots) TBS-464-8G, NAS-palvelin
-
QNAP (1 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TS-133, NAS-asema
-
QNAP TL-R1620SEP-RP (16) NAS-asema
-
QNAP TS-233 (2x 3,5SATA)
-
QNAP HS-264-8G (2 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) NAS-asema
-
QNAP TS-464EU-4G (4 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s), NAS-asema
-
Qnap TS-864EU-4G (8 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s), NAS-asema
-
Qnap TS-H1290FX-7302P-128G (24 x 2.5-inch U.2 PCIe NVMe) NAS-asema
-
QNAP (8 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TS-873AEU-4G, NAS-asema
-
QNAP TS-864eU-RP (8 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TS-864EU-RP-4G, NAS-palvelin
-
QNAP 24-bay (24 x 3,5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s) TS-H2477XU-RP-3700X-32G, NAS-asema
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 133 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 122 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 119 €
Seagate Expansion Desktop (4 TB, USB 3.0) STKP4000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 141 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
-
alk. 105 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 190 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 69 €
Seagate One Touch (1 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 52 €
PNY Pro Elite (250GB USB 3.1) PSD0CS2060S-250-RB, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 68 €
Verbatim Store 'n' Go (1 TB USB 3.0) 53200, ulkoinen SSD-kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 315 €
Samsung 870 QVO (4 TB, SATA 6 Gb/s) MZ-77Q4T0BW, SSD -kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 209 €
Corsair MP600 PRO LPX (2 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F2000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 345 €
Seagate Exos X18 (18 TB, SATA) ST18000NM000J, kovalevy
-
alk. 210 €
Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 43 €
Adata XPG Gammix S5 (512 GB, PCIe Gen3x4 M.2 2280) AGAMMIXS5-512GT-C, SSD-kovalevy
-
alk. 31 €
Crucial BX500 (240 GB, 2.5", SATA) CT240BX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 63 €
Crucial MX500 (500 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT500MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Seagate BarraCuda (2 TB, SATA 6 Gb/s) ST2000DM008, kovalevy
-
alk. 28 €
Kingston SSDNow A400 (240 GB, 2.5", SATA) SA400S37/240G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Seagate Game Drive for PS5 (ZP2000GP3A2001) 2TB, kovalevy
-
alk. 74 €
Intel Solidigm P41 Plus Series - SSD - 1 TB - PCIe 4.0 x4 (NVMe) Kovalevy - M.2 2280 (80mm) - cache
Qnap TBS-453DX-8G, NAS-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Qnap |
Liitännät | |
Ethernet | On |
USB 2.0 (isäntä) | On |
USB 3.0 (isäntä) | On |
Mitat | |
Pituus | 165 mm |
Leveys | 230 mm |
Korkeus | 30 mm |
Paino | 800 g |
Ohjelmamuisti DRAM | 8 192 Mt |
Palvelinominaisuudet | |
FTP-palvelin | On |
MySQL-tietokantapalvelin | On |
Tiedostopalvelin | On |
Tulostinpalvelin | On |
Web-palvelin | On |
Videovalvontapalvelin | On |
Varmuuskopiointipalvelin | On |
UPnP | On |
iTunes-palvelin | On |
DLNA | On |
BitTorrent | On |
Suoritin | Intel Celeron J4105 |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (lepotila) | 12 |
Virrankäyttö (normaalitila) | 16,5 |
Erillinen virtalähde | On |
Jäähdytys | |
Lämpöohjattu | On |
Tuuletin | On |
Hot swap | On |
Mediaominaisuudet | Analoginen stereolähtö, HDMI-lähtö |
Maksimi kiintolevyjen määrä | 4 |
RAID tasot | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Kiintolevyjen määrä | 0 |
Kapasiteetti | 0 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.qnap.com/en/product/tbs-453dx |
EAN-koodi | 4713213513804 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 133 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 122 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/qnap-tbs-453dx-8g-nas-asema/8261439
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.