Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy
Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 67,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Samsung T7 ulkoinen SSD 500 GB (punainen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 67,00 € | 71,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Portable Ssd T7 0.5tt PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 78,12 € | 84,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Portable SSD T7 - 500GB - Punainen - Ulkoinen SSD - USB 3.2 Gen 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 89,26 € | 96,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung Portable SSD T7 - 500GB - Harmaa - Ulkoinen SSD - USB 3.2 Gen 2Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 93,75 € | 100,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung T7 500 Gt USB-C -ulkoinen SSD, PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 96,90 € | 101,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Samsung T7 500 Gt USB-C -ulkoinen SSD, HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 116,90 € | 121,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Samsung T7 Touch 500 Gt USB-C -ulkoinen SSD, HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 119,90 € | 124,80 € | Katso tuotetta ▸ |
67,00 €
78,12 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,25 €
89,26 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,74 €
93,75 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,80 €
96,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 121,80 €
116,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,80 €
119,90 €
Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Samsung |
Mitat | |
Pituus | 85 mm |
Leveys | 57 mm |
Korkeus | 8 mm |
Paino | 58 g |
Värivaihtoehdot | |
Musta | On |
Hopea | On |
Kapasiteetti | 500 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.samsung.com/semiconductor/minisite/ssd/product/portable/t7-touch/ |
SSD | On |
EAN-koodi | 8806090195242, 8806090312465, 8806090312397, 8806090312434, 0887276396989, 0887276380865 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,90 €
Keskihinta
94,55 €
Alin hinta
67,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.