SanDisk Extreme Portable (1 TB, USB 3.1) SDSSDE60-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
SanDisk Extreme Portable (1 TB, USB 3.1) SDSSDE60-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 134,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SANDISK Extreme Portable SSD 1TB (SDSSDE61-1T00-G25)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 134,00 € | 138,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SanDisk Extreme Portable 1 Tt USB-C -ulkoinen SSD, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 147,90 € | 152,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 138,90 €
134,00 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 152,80 €
147,90 €
SanDisk Extreme Portable (1 TB, USB 3.1) SDSSDE60-1T00-G25, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | SanDisk, Conceptronic |
Liitännät | |
USB 3.0 | On |
USB 3.1 | On |
Mitat | |
Pituus | 96,2 mm |
Leveys | 50 mm |
Korkeus | 8,9 mm |
Paino | 39 g |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.sandisk.com/home/ssd/extreme-portable-ssd |
SSD | On |
EAN-koodi | 0619659165178, 0619659165239, 0619659182557 |
Hintakehitys
Korkein hinta
147,90 €
Keskihinta
140,95 €
Alin hinta
134,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.