Seagate Expansion Desktop (18 TB, USB 3.0) STKP18000400, ulkoinen kovalevy
Seagate Expansion Desktop (18 TB, USB 3.0) STKP18000400, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 395,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate Expansion STKP18000400 - Kiintolevyasema - 18 Tt - ulkoinen (pöytämalli) - USB 3.0 - musta - sekä Seagate Rescue Data RecoveryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 395,90 € | 400,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Expansion Desktop - Ulkoiset kovalevyt - 18TB - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 398,82 € | 398,82 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Expansion 18tt MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 419,74 € | 419,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Expansion Desktop 18 Tt -ulkoinen kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 515 € | 515 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seagate Expansion Desktop 18 Tt -ulkoinen kovalevyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 515 € | 520 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SEAGATE – Expansion Desktop 18TB USB 3.0 (STKP18000400)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 562 € | 567 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 400,80 €
395,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 398,82 €
398,82 €
419,74 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 515 €
515 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 520 €
515 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 567 €
562 €
Seagate Expansion Desktop (18 TB, USB 3.0) STKP18000400, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3660619041435 |
Valmistaja | Seagate |
Mitat | |
Paino | 1 776 g |
Pituus | 178,75 mm |
Leveys | 41,9 mm |
Syvyys | 125 mm |
Kapasiteetti | 18 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/www-content/datasheets/pdfs/expansion-desktop-3-5-DS2063-2102-GB-en_GB.pdf |
Liitännät | USB 3.0 |
Värivaihtoehdot | Musta |
Hintakehitys
Korkein hinta
562 €
Keskihinta
467,79 €
Alin hinta
395,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.