Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STEB8000402, ulkoinen kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Seagate Game Drive for Xbox (4 TB) STKX4000402, ulkoinen kovalevy
Seagate Game Drive for PS4/PS5 (STLV5000200) 5TB, ulkoinen kovalevy
Seagate Game Drive for PS4/PS5 (STLV2000201) 2TB, ulkoinen kovalevy
Seagate Expansion Plus Portable Drive (2 TB, 2,5", USB 3.0) STKN2000400, ulkoinen kovalevy
Seagate Expansion v2 (1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) STLH1000400, ulkoinen SSD-kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Seagate Game Drive for Xbox (4 TB) STKX4000402, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Game Drive for PS4/PS5 (STLV5000200) 5TB, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Game Drive for PS4/PS5 (STLV2000201) 2TB, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Expansion Plus Portable Drive (2 TB, 2,5", USB 3.0) STKN2000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Expansion v2 (1 TB, USB Type-C, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) STLH1000400, ulkoinen SSD-kovalevy
-
Seagate FireCuda Beskar Ingot Special Edition (2 TB, USB 3.0) STKL2000403, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Expansion Desktop (6 TB) STKR6000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Expansion Desktop (8 TB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) STKR8000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate One Touch Hub (18 TB, USB 3.0) STLC18000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate One Touch Hub (12 TB, USB 3.0) STLC12000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate One Touch Hub (4 TB, USB 3.0) STLC4000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate One Touch With Hub (14 TB, USB 3.0) STLC14000400, kovalevy
-
Seagate One Touch Hub (8 TB, USB 3.0) STLC8000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate One Touch Desktop With Hub (16 TB, 3.5", USB 3.0) STLC16000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Game Drive 2 TB (Xbox, 2.5", USB 3.0) STKX2000405, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Expansion Desktop (2 TB, USB 3.0) STKM2000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Expansion Plus Portable Drive (1 TB, 2,5", USB 3.0) STKN1000400, ulkoinen kovalevy
-
Seagate Expansion Plus Portable Drive (4 TB, USB 3.0) STKM1000400, ulkoinen kovalevy
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 61 €
Western Digital WD Elements Portable (1 TB, USB 3.0) WDBUZG0010BBK, kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 285 €
LaCie Mobile Drive (5 TB, USB-C) STHG5000402, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 119 €
LaCie Rugged Mini (2 TB, USB 3.0) 9000298, ulkoinen kovalevy
-
alk. 144 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 79 €
SanDisk G-DRIVE ArmorATD (1000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-001T-GBAND, ulkoinen kovalevy
-
alk. 239 €
Seagate One Touch Desktop With Hub (10 TB, 3.5", USB 3.0) STLC10000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
-
alk. 190 €
Sandisk Professional G-Drive ArmorATD (5000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-005T-GBAND, ulkoinen SSD-kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 245 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
-
alk. 96 €
Samsung 980 (1000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V1T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 21 €
Transcend MTS420 (120 GB, M.2 2242) TS120GMTS420S, SSD-kovalevy
-
alk. 114 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 188 €
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
-
alk. 209 €
WD Red NAS (6 TB, 3.5", SATA) WD60EFAX, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 98 €
Samsung PM893 DC (480 GB, 2.5") MZ7L3480HCHQ-00A07, SSD-kovalevy
-
alk. 57 €
Western Digital Caviar Blue (1 TB, SATA 6 Gb/s) WD10EZEX, kovalevy
-
alk. 480 €
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 - hard drive - 20 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 20 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 33 €
AXAGON ADSA-ST - HDD docking station - SATA 6Gb/s - USB 3.0
-
alk. 158 €
Intel SSD 670p Series (1 TB, M.2 PCIe NVMe 3.0 x4) SSDPEKNU010TZX1, SSD-kovalevy
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STEB8000402, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate |
Mitat | |
Pituus | 176 mm |
Korkeus | 36 mm |
Paino | 950 g |
Takuu | 12 kk |
Kapasiteetti | 8 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.seagate.com/gb/en/external-hard-drives/desktop-hard-drives/expansion-hard-drive/?sku=STEB5000200 |
Liitännät | USB 3.0 |
Koko | 3,5 tuumaa |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/seagate-expansion-desktop-8-tb-usb-30-steb8000402-ulkoinen-kovalevy/8718128?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.