Synology Disk Station DS220+, NAS-asema
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Synology RS1221RP+ NAS-asema
Synology DS1813+, NAS-asema
Synology Rs3621xs+, NAS-asema
Synology RX1222SAS, NAS-laajennusyksikkö
Synology RS3621RPXS, NAS-palvelin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 67 €
Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 61 €
Western Digital WD Elements Portable (1 TB, USB 3.0) WDBUZG0010BBK, kovalevy
-
alk. 63 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 82 €
WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 285 €
LaCie Mobile Drive (5 TB, USB-C) STHG5000402, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 169 €
LaCie Rugged USB-C (4 TB, USB 3.0) STFR4000800, ulkoinen kovalevy
-
alk. 119 €
LaCie Rugged Mini (2 TB, USB 3.0) 9000298, ulkoinen kovalevy
-
alk. 144 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 79 €
SanDisk G-DRIVE ArmorATD (1000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-001T-GBAND, ulkoinen kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 151 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 96 €
Samsung 980 (1000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V1T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 63 €
Seagate One Touch STKY2000405 - hard drive - 2 TB - USB 3.0 - Ulkoiset kovalevyt - 2 TB - Vaaleanpunainen
-
alk. 193 €
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
-
alk. 209 €
WD Red NAS (6 TB, 3.5", SATA) WD60EFAX, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 57 €
Western Digital Caviar Blue (1 TB, SATA 6 Gb/s) WD10EZEX, kovalevy
-
alk. 27 €
ORICO Enclosure SDD M.2 Orico NVME USB-C 3.1 Gen.2 10Gbps (black) - Ulkoiset kovalevyt - 2 TB - musta
-
alk. 246 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
-
alk. 180 €
SEAGATE Desktop Barracuda 5400 (6TB, SATA, 3,5") ST6000DMA03, HDD-kovalevy
-
alk. 480 €
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 - hard drive - 20 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 20 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 249 €
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 - hard drive - 8 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 8 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 158 €
Intel SSD 670p Series (1 TB, M.2 PCIe NVMe 3.0 x4) SSDPEKNU010TZX1, SSD-kovalevy
-
alk. 114 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
Synology Disk Station DS220+, NAS-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Synology |
Kapasiteetti | 0 Gt |
Melutaso | 20,6 db |
Mitat | |
Pituus | 232,2 mm |
Leveys | 108 mm |
Korkeus | 165 mm |
Paino | 1,3 kg |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (lepotila) | 4,41 |
Virrankäyttö (normaalitila) | 14,69 |
Erillinen virtalähde | On |
Jäähdytys | |
Tuuletin | On |
Tuulettimien lukumäärä | 1 |
Tuulettimen koko | 92 mm x 92 mm |
Maksimi kiintolevyjen määrä | 2 |
Väri | Musta |
Valmistajan tuotesivu | https://www.synology.com/en-global/products/DS220+ |
EAN-koodi | 4711174723478, 0846504003471 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 67 €
Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/synology-disk-station-ds220-plus-nas-asema/9291661
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.