Synology Disk Station DS720+, NAS-asema
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Synology RS1221RP+ NAS-asema
Synology DS1813+, NAS-asema
Synology Rs3621xs+, NAS-asema
Synology RX1222SAS, NAS-laajennusyksikkö
Synology RS3621RPXS, NAS-palvelin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 61 €
Western Digital WD Elements Portable (1 TB, USB 3.0) WDBUZG0010BBK, kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 285 €
LaCie Mobile Drive (5 TB, USB-C) STHG5000402, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 169 €
LaCie Rugged USB-C (4 TB, USB 3.0) STFR4000800, ulkoinen kovalevy
-
alk. 119 €
LaCie Rugged Mini (2 TB, USB 3.0) 9000298, ulkoinen kovalevy
-
alk. 144 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 79 €
SanDisk G-DRIVE ArmorATD (1000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-001T-GBAND, ulkoinen kovalevy
-
alk. 239 €
Seagate One Touch Desktop With Hub (10 TB, 3.5", USB 3.0) STLC10000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 245 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
-
alk. 96 €
Samsung 980 (1000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V1T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 21 €
Transcend MTS420 (120 GB, M.2 2242) TS120GMTS420S, SSD-kovalevy
-
alk. 114 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 188 €
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
-
alk. 209 €
WD Red NAS (6 TB, 3.5", SATA) WD60EFAX, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 98 €
Samsung PM893 DC (480 GB, 2.5") MZ7L3480HCHQ-00A07, SSD-kovalevy
-
alk. 57 €
Western Digital Caviar Blue (1 TB, SATA 6 Gb/s) WD10EZEX, kovalevy
-
alk. 480 €
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 - hard drive - 20 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 20 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 33 €
AXAGON ADSA-ST - HDD docking station - SATA 6Gb/s - USB 3.0
-
alk. 158 €
Intel SSD 670p Series (1 TB, M.2 PCIe NVMe 3.0 x4) SSDPEKNU010TZX1, SSD-kovalevy
Synology Disk Station DS720+, NAS-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Synology |
Kapasiteetti | 0 Gt |
Melutaso | 18,4 db |
Mitat | |
Pituus | 223 mm |
Leveys | 106 mm |
Korkeus | 166 mm |
Paino | 1,51 kg |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (lepotila) | 6,19 |
Virrankäyttö (normaalitila) | 16,44 |
Erillinen virtalähde | On |
Jäähdytys | |
Tuuletin | On |
Tuulettimien lukumäärä | 1 |
Tuulettimen koko | 92 mm x 92 mm |
Maksimi kiintolevyjen määrä | 2 |
Väri | Musta |
Valmistajan tuotesivu | https://www.synology.com/en-global/products/DS720+#specs |
Liitännät | USB 3.0 |
EAN-koodi | 4711174723133, 0846504003136 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/synology-disk-station-ds720-plus-nas-asema/9291664
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.