Synology DiskStation DS418, NAS-asema
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Synology RS1221RP+ NAS-asema
Synology DS1813+, NAS-asema
Synology Rs3621xs+, NAS-asema
Synology RX1222SAS, NAS-laajennusyksikkö
Synology RS3621RPXS, NAS-palvelin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-13 %
74,00 €
Bosch TKA8013, kahvinkeitin
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-5 %
419,00 €
Honor 90 5G 12/512GB, älypuhelin
-
-35 %
157,00 €
Luna MDM 400, pora- ja jyrsinkone vaihteistolla
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
69,95 €
Remington XR1600 RX7 Ultimate Head Shaver, kotiparturi
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-9 %
529,00 €
Samsung UE55CU8072 (55"), LED-televisio
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 61 €
Western Digital WD Elements Portable (1 TB, USB 3.0) WDBUZG0010BBK, kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 285 €
LaCie Mobile Drive (5 TB, USB-C) STHG5000402, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 119 €
LaCie Rugged Mini (2 TB, USB 3.0) 9000298, ulkoinen kovalevy
-
alk. 141 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 79 €
SanDisk G-DRIVE ArmorATD (1000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-001T-GBAND, ulkoinen kovalevy
-
alk. 239 €
Seagate One Touch Desktop With Hub (10 TB, 3.5", USB 3.0) STLC10000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
-
alk. 190 €
Sandisk Professional G-Drive ArmorATD (5000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-005T-GBAND, ulkoinen SSD-kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 152 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 246 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 21 €
Transcend MTS420 (120 GB, M.2 2242) TS120GMTS420S, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 114 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 193 €
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
-
alk. 234 €
WD Red NAS (6 TB, 3.5", SATA) WD60EFAX, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 119 €
Samsung PM893 DC (480 GB, 2.5") MZ7L3480HCHQ-00A07, SSD-kovalevy
-
alk. 57 €
Western Digital Caviar Blue (1 TB, SATA 6 Gb/s) WD10EZEX, kovalevy
-
alk. 531 €
Seagate Exos X24 ST24000NM002H - hard drive - Enterprise - 24 TB - SAS 6Gb/s Kovalevy - 24 TB - 3.5" - SAS2 - cache
-
alk. 480 €
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 - hard drive - 20 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 20 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 33 €
AXAGON ADSA-ST - HDD docking station - SATA 6Gb/s - USB 3.0
Synology DiskStation DS418, NAS-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Synology |
Liitännät | |
Ethernet | On |
USB 3.0 (isäntä) | On |
Mitat | |
Pituus | 223 mm |
Leveys | 199 mm |
Korkeus | 166 mm |
Paino | 2 280 g |
Ohjelmamuisti DRAM | 2 048 Mt |
Palvelinominaisuudet | |
FTP-palvelin | On |
MySQL-tietokantapalvelin | On |
Tiedostopalvelin | On |
Tulostinpalvelin | On |
Web-palvelin | On |
Videovalvontapalvelin | On |
Varmuuskopiointipalvelin | On |
UPnP | On |
iTunes-palvelin | On |
DLNA | On |
BitTorrent | On |
Suoritin | Realtek RTD1296 |
Erillinen virtalähde | On |
Jäähdytys | |
Lämpöohjattu | On |
Tuuletin | On |
Tuulettimien lukumäärä | 2 |
Tuulettimen koko | 92mm |
Värivaihtoehdot | Musta |
Maksimi kiintolevyjen määrä | 4 |
RAID tasot | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Kiintolevyjen määrä | 0 |
Kapasiteetti | 0 Gt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.synology.com/en-global/products/DS418 |
Koko | 3,5 tuumaa |
EAN-koodi | 0846504002634 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/synology-diskstation-ds418-nas-asema/6406127
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.