Toshiba Canvio Basics (1 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (1 TB, USB 3.0) HDTB410MK3AA , ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (4 TB, USB 3.0) HDTB440MK3CA, ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Basics (1 TB, 2,5") HDTB410EK3AB, ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Gaming (4 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Gaming (2 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Toshiban Canvio Basics on nopea, mutkaton ja tyylikäs ulkoinen 1 TB kovalevy tiedostojen varmuuskopiointiin ja siirtämiseen. Tiedostojen siirtäminen kovalevylle ja takaisin tietokoneelle onnistuu huippunopeasti USB 3.0-liitännän ansiosta, etkä tarvitse erillisiä ohjelmistoasennuksia Windows-koneiden kanssa, joten pääset heti tositoimiin. Mattamustilla kuorilla varustettu kompakti ulkoinen kovalevy kulkee helposti mukana ja on muotoilultaan hillityn tyylikäs. Canvio Basicsin kanssa varmuuskopiosi ovat visusti turvassa ja nopeasti palautettavissa.
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (1 TB, USB 3.0) HDTB410MK3AA , ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (4 TB, USB 3.0) HDTB440MK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (1 TB, 2,5") HDTB410EK3AB, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (4 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (2 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (1 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (4 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX140ESCCA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (2 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX120ESCAA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (1 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX110ESCAA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (4 TB, USB 3.0) HDTCA40EG3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (4 TB, USB 3.2) HDTP340EK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (2 TB, USB 3.2) HDTP320EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (1 TB, USB 3.0) HDTCA10EG3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (1 TB, USB 3.2) HDTP310EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Slim (2 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (4 TB, USB 3.2 Gen 1 (USB 2.0 compatible)) HDTB440EK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (2 TB, USB 3.0) HDTB420EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (2 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 67 €
Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 61 €
Western Digital WD Elements Portable (1 TB, USB 3.0) WDBUZG0010BBK, kovalevy
-
alk. 63 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 82 €
WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 285 €
LaCie Mobile Drive (5 TB, USB-C) STHG5000402, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 169 €
LaCie Rugged USB-C (4 TB, USB 3.0) STFR4000800, ulkoinen kovalevy
-
alk. 119 €
LaCie Rugged Mini (2 TB, USB 3.0) 9000298, ulkoinen kovalevy
-
alk. 144 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 79 €
SanDisk G-DRIVE ArmorATD (1000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)) SDPH81G-001T-GBAND, ulkoinen kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 151 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 96 €
Samsung 980 (1000 GB, M.2 NVMe) MZ-V8V1T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 63 €
Seagate One Touch STKY2000405 - hard drive - 2 TB - USB 3.0 - Ulkoiset kovalevyt - 2 TB - Vaaleanpunainen
-
alk. 193 €
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
-
alk. 209 €
WD Red NAS (6 TB, 3.5", SATA) WD60EFAX, kovalevy
-
alk. 25 €
Kingston SSDNow A400 (120 GB, 2.5", SATA) SA400S37/120G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 57 €
Western Digital Caviar Blue (1 TB, SATA 6 Gb/s) WD10EZEX, kovalevy
-
alk. 27 €
ORICO Enclosure SDD M.2 Orico NVME USB-C 3.1 Gen.2 10Gbps (black) - Ulkoiset kovalevyt - 2 TB - musta
-
alk. 246 €
Seagate FireCuda (8 TB, 3,5", SATA) ST8000DXA01, kovalevy
-
alk. 180 €
SEAGATE Desktop Barracuda 5400 (6TB, SATA, 3,5") ST6000DMA03, HDD-kovalevy
-
alk. 480 €
Seagate IronWolf Pro ST20000NT001 - hard drive - 20 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 20 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 249 €
Seagate IronWolf Pro ST8000NT001 - hard drive - 8 TB - SATA 6Gb/s Kovalevy - 8 TB - 3.5" - 7200 rpm - SATA-600 - cache
-
alk. 158 €
Intel SSD 670p Series (1 TB, M.2 PCIe NVMe 3.0 x4) SSDPEKNU010TZX1, SSD-kovalevy
-
alk. 114 €
Corsair MP600 PRO LPX (1 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F1000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
Toshiba Canvio Basics (1 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaToshiban Canvio Basics on nopea, mutkaton ja tyylikäs ulkoinen 1 TB kovalevy tiedostojen varmuuskopiointiin ja siirtämiseen. Tiedostojen siirtäminen kovalevylle ja takaisin tietokoneelle onnistuu huippunopeasti USB 3.0-liitännän ansiosta, etkä tarvitse erillisiä ohjelmistoasennuksia Windows-koneiden kanssa, joten pääset heti tositoimiin. Mattamustilla kuorilla varustettu kompakti ulkoinen kovalevy kulkee helposti mukana ja on muotoilultaan hillityn tyylikäs. Canvio Basicsin kanssa varmuuskopiosi ovat visusti turvassa ja nopeasti palautettavissa.
Valmistaja | Toshiba |
Liitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 119 mm |
Leveys | 79 mm |
Korkeus | 15 mm |
Paino | 230 g |
Värivaihtoehdot | Musta |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.toshiba.eu/hard-drives/portable/canvio-basics/ |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 4260557511596 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 187 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 67 €
Samsung T7 Touch (500 GB, USB 3.2 Type-C) MU-PC500S, ulkoinen SSD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/toshiba-canvio-basics-1-tb-usb-30-ulkoinen-kovalevy/3488467
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.