Toshiba Canvio Basics (1 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (1 TB, USB 3.0) HDTB410MK3AA , ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (4 TB, USB 3.0) HDTB440MK3CA, ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Basics (1 TB, 2,5") HDTB410EK3AB, ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Gaming (4 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Gaming (2 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Toshiban Canvio Basics on nopea, mutkaton ja tyylikäs ulkoinen 1 TB kovalevy tiedostojen varmuuskopiointiin ja siirtämiseen. Tiedostojen siirtäminen kovalevylle ja takaisin tietokoneelle onnistuu huippunopeasti USB 3.0-liitännän ansiosta, etkä tarvitse erillisiä ohjelmistoasennuksia Windows-koneiden kanssa, joten pääset heti tositoimiin. Mattamustilla kuorilla varustettu kompakti ulkoinen kovalevy kulkee helposti mukana ja on muotoilultaan hillityn tyylikäs. Canvio Basicsin kanssa varmuuskopiosi ovat visusti turvassa ja nopeasti palautettavissa.
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (1 TB, USB 3.0) HDTB410MK3AA , ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (4 TB, USB 3.0) HDTB440MK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (1 TB, 2,5") HDTB410EK3AB, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (4 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (2 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (1 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (4 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX140ESCCA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (2 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX120ESCAA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (1 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX110ESCAA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (4 TB, USB 3.0) HDTCA40EG3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (4 TB, USB 3.2) HDTP340EK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (2 TB, USB 3.2) HDTP320EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (1 TB, USB 3.0) HDTCA10EG3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (1 TB, USB 3.2) HDTP310EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Slim (2 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (4 TB, USB 3.2 Gen 1 (USB 2.0 compatible)) HDTB440EK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (2 TB, USB 3.0) HDTB420EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (2 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 63 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 76 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 190 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 141 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
-
alk. 148 €
Seagate Game Drive for Xbox (4 TB) STKX4000402, ulkoinen kovalevy
-
alk. 69 €
Seagate One Touch (1 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 52 €
PNY Pro Elite (250GB USB 3.1) PSD0CS2060S-250-RB, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 68 €
Verbatim Store 'n' Go (1 TB USB 3.0) 53200, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 67 €
Samsung Portable SSD T7 (500 GB USB 3.2 Gen 2 Type-C) MU-PC500H/WW, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 168 €
WD My Passport Ultra (5 TB, USB-C) WDBFTM0050BBL, ulkoinen kovalevy
-
alk. 123 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 315 €
Samsung 870 QVO (4 TB, SATA 6 Gb/s) MZ-77Q4T0BW, SSD -kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 101 €
Seagate One Touch STKY2000405 - hard drive - 2 TB - USB 3.0 - Ulkoiset kovalevyt - 2 TB - Vaaleanpunainen
-
alk. 209 €
Corsair MP600 PRO LPX (2 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F2000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 140 €
WD BLACK SN770 (2 TB NVMe M.2 2280 PCIe Gen4) WDS200T3X0E, SSD-kovalevy
-
alk. 210 €
Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy
-
alk. 297 €
Seagate Exos X16 (16TB, 3.5", SATA) ST16000NM001G, kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 241 €
WD Red NAS SA500 (2TB, 2.5", SATAIII) WDS200T1R0A, SSD-kovalevy
-
alk. 43 €
Adata XPG Gammix S5 (512 GB, PCIe Gen3x4 M.2 2280) AGAMMIXS5-512GT-C, SSD-kovalevy
-
alk. 250 €
Seagate IronWolf (10 TB, SATA 6 Gb/s) ST10000VN0008, kovalevy
-
alk. 151 €
Seagate BarraCuda (8 TB, SATA 6Gb/s) ST8000DM004, kovalevy
-
alk. 173 €
Crucial MX500 (2 TB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT2000MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Seagate BarraCuda (2 TB, SATA 6 Gb/s) ST2000DM008, kovalevy
Toshiba Canvio Basics (1 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaToshiban Canvio Basics on nopea, mutkaton ja tyylikäs ulkoinen 1 TB kovalevy tiedostojen varmuuskopiointiin ja siirtämiseen. Tiedostojen siirtäminen kovalevylle ja takaisin tietokoneelle onnistuu huippunopeasti USB 3.0-liitännän ansiosta, etkä tarvitse erillisiä ohjelmistoasennuksia Windows-koneiden kanssa, joten pääset heti tositoimiin. Mattamustilla kuorilla varustettu kompakti ulkoinen kovalevy kulkee helposti mukana ja on muotoilultaan hillityn tyylikäs. Canvio Basicsin kanssa varmuuskopiosi ovat visusti turvassa ja nopeasti palautettavissa.
Valmistaja | Toshiba |
Liitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 119 mm |
Leveys | 79 mm |
Korkeus | 15 mm |
Paino | 230 g |
Värivaihtoehdot | Musta |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.toshiba.eu/hard-drives/portable/canvio-basics/ |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 4260557511596 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 98 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 63 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 76 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/toshiba-canvio-basics-1-tb-usb-30-ulkoinen-kovalevy/3488467?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.