Toshiba Canvio Basics (500 GB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (1 TB, USB 3.0) HDTB410MK3AA , ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (4 TB, USB 3.0) HDTB440MK3CA, ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Basics (1 TB, 2,5") HDTB410EK3AB, ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Gaming (4 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
Toshiba Canvio Gaming (2 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Ulkoiset kovalevyt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (1 TB, USB 3.0) HDTB410MK3AA , ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics Exclusive edition (4 TB, USB 3.0) HDTB440MK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (1 TB, 2,5") HDTB410EK3AB, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (4 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (2 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Gaming (1 TB, USB 3.2 Gen 1), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (4 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX140ESCCA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (2 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX120ESCAA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Flex hopea (1 TB, USB 3.2 Gen 1) HDTX110ESCAA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (4 TB, USB 3.0) HDTCA40EG3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (4 TB, USB 3.2) HDTP340EK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (2 TB, USB 3.2) HDTP320EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (1 TB, USB 3.0) HDTCA10EG3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Ready (1 TB, USB 3.2) HDTP310EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Slim (2 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (4 TB, USB 3.2 Gen 1 (USB 2.0 compatible)) HDTB440EK3CA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Basics (2 TB, USB 3.0) HDTB420EK3AA, ulkoinen kovalevy
-
Toshiba Canvio Advance (2 TB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Katsotuimmat Ulkoiset kovalevyt
-
alk. 133 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 122 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 139 €
Seagate Expansion Portable (5 TB, USB 3.0) STEA500400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 75 €
Western Digital WD Elements Portable (2 TB, USB 3.0) WDBU6Y0020BBK, kovalevy
-
alk. 119 €
Seagate Expansion Desktop (4 TB, USB 3.0) STKP4000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 22 €
APACER AS340 PANTHER
-
alk. 141 €
Seagate Firecuda Gaming SSD (5 TB, USB 3.0) STJL5000400, HDD-kovalevy
-
alk. 60 €
Seagate Expansion Portable (1 TB, USB 3.0) STEA1000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 26 €
ICY BOX IB-273STU3 (2,5" - USB 3.0) ulkoinen SSD-kotelo
-
alk. 105 €
Samsung T7 Shield (1 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 190 €
Seagate Expansion Desktop (8 TB, USB 3.0) STKP8000400, ulkoinen kovalevy
-
alk. 69 €
Seagate One Touch (1 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
-
alk. 52 €
PNY Pro Elite (250GB USB 3.1) PSD0CS2060S-250-RB, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 68 €
Verbatim Store 'n' Go (1 TB USB 3.0) 53200, ulkoinen SSD-kovalevy
Sisäiset kovalevyt -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 378 €
Seagate Exos X20 (20 TB, SATA-600) ST20000NM007D, kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 980 Pro Black (2 TB, M.2, PCIe 4.0 NVMe) MZ-V8P2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 39 €
Kingston SSDNow A400 (480 GB, 2.5", SATA) SA400S37/480G, SSD-kovalevy
-
alk. 315 €
Samsung 870 QVO (4 TB, SATA 6 Gb/s) MZ-77Q4T0BW, SSD -kovalevy
-
alk. 169 €
Samsung 970 Evo Plus (2 TB, M.2 2280) MZ-V7S2T0BW, SSD-kovalevy
-
alk. 106 €
Samsung 870 EVO (1 TB, 2,5", SATA 6 Gb/s) MZ-77E1T0B/EU, SSD -kovalevy
-
alk. 209 €
Corsair MP600 PRO LPX (2 TB, M.2 2280, PCIe Gen4 x4 NVMe 1.4) CSSD-F2000GBMP600PLP, SSD-kovalevy
-
alk. 345 €
Seagate Exos X18 (18 TB, SATA) ST18000NM000J, kovalevy
-
alk. 210 €
Seagate IronWolf (8TB SATA 6Gb/s 3,5") ST8000VN004, sisäinen kovalevy
-
alk. 287 €
Seagate Exos X16 (14TB, 3.5", SATA) ST14000NM001G, kovalevy
-
alk. 43 €
Adata XPG Gammix S5 (512 GB, PCIe Gen3x4 M.2 2280) AGAMMIXS5-512GT-C, SSD-kovalevy
-
alk. 31 €
Crucial BX500 (240 GB, 2.5", SATA) CT240BX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 63 €
Crucial MX500 (500 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT500MX500SSD1, SSD-kovalevy
-
alk. 64 €
Seagate BarraCuda (2 TB, SATA 6 Gb/s) ST2000DM008, kovalevy
-
alk. 28 €
Kingston SSDNow A400 (240 GB, 2.5", SATA) SA400S37/240G, SSD-kovalevy
-
alk. 40 €
Kioxia Exceria (480 GB SATA 6 Gbit/s), SSD-kovalevy
-
alk. 169 €
Seagate Game Drive for PS5 (ZP2000GP3A2001) 2TB, kovalevy
-
alk. 74 €
Intel Solidigm P41 Plus Series - SSD - 1 TB - PCIe 4.0 x4 (NVMe) Kovalevy - M.2 2280 (80mm) - cache
Toshiba Canvio Basics (500 GB, USB 3.0), ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Toshiba |
Liitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 119 mm |
Leveys | 79 mm |
Korkeus | 15 mm |
Paino | 230 g |
Värivaihtoehdot | Musta |
Kapasiteetti | 500 Gt |
Valmistajan tuotesivu | http://www.toshiba.eu/hard-drives/portable/canvio-basics/ |
Koko | 2,5 tuumaa |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 133 €
Samsung T7 Shield (2 TB, USB 3.2 Gen 2) ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 25 €
Seagate One Touch With Hub (6 TB, USB 3.0) STLC6000400, kovalevy
-
alk. 122 €
WD My Passport (4 TB, USB 3.0) WDBPKJ0040BBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 177 €
Western Digital WD Elements (8 TB, USB 3.0) WDBWLG0080HBK, ulkoinen kovalevy
-
alk. 99 €
Samsung T7 Touch (1 TB, USB 3.2 Type-C) MU-PC1T0S, ulkoinen SSD-kovalevy
-
alk. 80 €
Seagate One Touch (2 TB, USB 3.0), ulkoinen HDD-kovalevy
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/ulkoiset-kovalevyt/toshiba-canvio-basics-500-gb-usb-30-ulkoinen-kovalevy/3488466?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.