Transcend StoreJet 25H3 (4 TB, USB 3.0) TS4TSJ25H3P, ulkoinen kovalevy
Transcend StoreJet 25H3 (4 TB, USB 3.0) TS4TSJ25H3P, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 146,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Transcend StoreJet 25H3 Purppura - Ulkoiset kovalevyt - 4TB - ViolettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 146,91 € | 146,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend storejet 25h3p 2.5"" 4tbNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 159,99 € | 164,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TRANSCEND STOREJET 25H3P 2.5"" 4TB (TS4TSJ25H3P)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 162,55 € | 167,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Transcend StoreJet 25H3 4 Tt -ulkoinen kovalevy, PurppuraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 183,90 € | 188,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 146,91 €
146,91 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 164,98 €
159,99 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 167,45 €
162,55 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,80 €
183,90 €
Transcend StoreJet 25H3 (4 TB, USB 3.0) TS4TSJ25H3P, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaKapasiteetti | 4 000 Gt |
Valmistaja | Transcend |
Mitat | |
Pituus | 131,8 mm |
Korkeus | 24,5 mm |
Leveys | 90,8 mm |
Valmistajan tuotesivu | http://www.transcend-info.com/Products/No-324 |
Liitännät | USB 3.0 |
Koko | 2,5 tuumaa |
Hintakehitys
Korkein hinta
183,90 €
Keskihinta
163,34 €
Alin hinta
146,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.