WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBK, ulkoinen kovalevy
WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBK, ulkoinen kovalevy osastosta Ulkoiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 80,62 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
WD Minun passini BPKJ0040BBK - Ulkoiset kovalevyt - 2TB - mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 80,62 € | 87,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WESTERN DIGITAL – HDD EXT My Passport 2Tb Blue Worldwide (WDBYVG0020BBL-WESN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 80,65 € | 85,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WESTERN DIGITAL – MyPassport 2TB black (WDBYVG0020BBK-WESN)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 80,65 € | 85,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wd My Passport 2tt MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 81,22 € | 87,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD My Passport 2 Tt -ulkoinen kovalevy, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 85,90 € | 90,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
WD My Passport 2 Tt -ulkoinen kovalevy, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 85,90 € | 90,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WD My Passport ulkoinen kiintolevy 2TB portable USB3.0 USB2.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 109,00 € | 113,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 87,61 €
80,62 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,55 €
80,65 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,55 €
80,65 €
81,22 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,80 €
85,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,80 €
85,90 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 113,95 €
109,00 €
WD My Passport (2 TB, USB 3.0) WDBYVG0020BBK, ulkoinen kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Western digital |
Liitännät | USB 3.0 |
Mitat | |
Pituus | 107,2 mm |
Leveys | 75 mm |
Korkeus | 11,15 mm |
Paino | 120 g |
Kapasiteetti | 2 000 Gt |
Koko | 2,5 tuumaa |
EAN-koodi | 0718037869476, 0718037870281, 0718037870168 |
Hintakehitys
Korkein hinta
109,00 €
Keskihinta
86,28 €
Alin hinta
80,62 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.