Deltaco UV-Saneringsbox, Toys
Deltaco UV-Saneringsbox, Toys osastosta Ulkolelut nyt edullisimmin kaupasta 24hshop.fi hintaan 9,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Deltaco UV--DesinfiointilaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 9,90 € | 14,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO UV-DESINFIOINTILAITENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 24,60 € | 29,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DELTACO – UVC-desinfiointilaite, toimii LED-valoilla, sov. pienesineille, 275nm aallonpituus, valk. (CS-01)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 26,45 € | 31,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deltaco CS-01 UVC-desinfiointilaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Deltaco UV desinfiointilaite LED-valolla (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,95 € | 34,85 € | Katso tuotetta ▸ |
9,90 €
24,60 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 31,35 €
26,45 €
29,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,85 €
29,95 €
Deltaco UV-Saneringsbox, Toys
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7333048046758 |
Valmistaja | Deltaco |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,95 €
Keskihinta
24,16 €
Alin hinta
9,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.