Bosch HBG672BB1S, uuni
Bosch HBG672BB1S, uuni osastosta Uunit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 698 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch Series 8 erillisuuni HBG672BB1S (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 698 € | 728 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch HBG672BB1S Serie 8 -erillisuuni, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 699 € | 749 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Hbg672bb1s ErillisuuniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
799 € | 829 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch kalusteuuni HBG672BB1SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 999 € | 1 068 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 728 €
698 €
699 €
799 €
999 €
Bosch HBG672BB1S, uuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 59 cm |
Syvyys | 55 cm |
Korkeus | 59 cm |
Valmistaja | Bosch |
Energialuokka | A+ |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 71 l |
Ylä-/alalämpö | On |
Kiertoilma | On |
Grillitoiminto | On |
Luukku | |
Lasien lukumäärä | 3 kpl |
Lapsilukko | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Varusteet | 2 kpl |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
999 €
Keskihinta
799 €
Alin hinta
698 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.