Bosch HBG672BW1S, uuni
Bosch HBG672BW1S, uuni osastosta Uunit nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 999 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
BOSCH HBG672BW1S MONITOIMIUUNINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 999 € | 1 044 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch kalusteuuni HBG672BW1SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 999 € | 1 068 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Series 8 erillisuuni HBG672BW1S (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 029 € | 1 059 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch HBG672BW1S Serie 8 -erillisuuni, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 032 € | 1 082 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
999 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 059 €
1 029 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 082 €
1 032 €
Bosch HBG672BW1S, uuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 59 cm |
Syvyys | 55 cm |
Korkeus | 59 cm |
Valmistaja | Bosch |
Energialuokka | A+ |
Ominaisuudet | |
Tilavuus | 71 l |
Ylä-/alalämpö | On |
Kiertoilma | On |
Grillitoiminto | On |
Luukku | |
Lasien lukumäärä | 3 kpl |
Lapsilukko | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Varusteet | 2 kpl |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 032 €
Keskihinta
1 015 €
Alin hinta
999 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.