- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Uunit
- ›Miele H2265-1BP ACTIVE, uuni
Miele H2265-1BP ACTIVE, uuni
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Miele H 2457 B Active Obsidian-musta, uuni
Miele H 2467 BP Active Obsidian, uuni
Miele H 2455 B Active, uuni
Miele H 2465 BP Active Obsidian, uuni
Miele H 2465 B Active, uuni
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Uunit ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Uunit
-
alk. 1149 €
Miele H 2455 BP Active, uuni
-
alk. 799 €
Electrolux COP827V, uuni
-
alk. 344 €
Bosch HBF010BV1S, uuni
-
alk. 698 €
Bosch HBG672BB1S, uuni
-
alk. 59 €
Severin TO2052, pöytäuuni
-
alk. 370 €
Gorenje BOSB6737E06X, uuni
-
alk. 528 €
Bosch HRA334EB1, uuni
-
alk. 1296 €
Bosch CSG656BS2, uuni
-
alk. 469 €
AEG BES351111M, uuni
-
alk. 449 €
AEG BES331111B, uuni
-
alk. 1069 €
AEG BSE798380B, uuni
-
alk. 859 €
AEG BPE748380B, uuni
-
alk. 1099 €
AEG BFP8002M, uuni
-
alk. 1299 €
AEG BFB8002QM, kompaktiuuni jossa mikroaaltotoiminto
-
alk. 3199 €
Neff N 90 B47FS26G0, uuni
-
alk. 344 €
Whirlpool OAKZ9 7921 CS IX, uuni
-
alk. 363 €
Whirlpool OAKZ9 7961 SP IX, uuni
-
alk. 405 €
Whirlpool AKZ9 9480 IX, uuni
Liedet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 289 €
Upo UE5A20W, valurautaliesi
-
alk. 129 €
Sunwind Cuisine 50, pöytäkaasuliesi
-
alk. 749 €
Electrolux LKI561400W, hella
-
alk. 280 €
Scandomestic SK 403-1, hella
-
alk. 379 €
Gram KE 600-60 VN, hella
-
alk. 799 €
Electrolux SurroundCook LKI64404NW, induktioliesi
-
alk. 950 €
Electrolux LKR66449NW, liesi
-
alk. 319 €
Electrolux LKS500003W, sähköliesi
-
alk. 1099 €
Bosch HLS79W351U Serie 6, induktioliesi
-
alk. 699 €
Electrolux LKR66440NW, hella
-
alk. 650 €
Electrolux LKI561400X, hella
-
alk. 549 €
Gram EK 4510-91 X, hella
-
alk. 399 €
Bosch HKA010020U Serie 2, hella
-
alk. 579 €
Bosch HKR39A220U, hella
-
alk. 600 €
Electrolux LKR54001NW, liesi
-
alk. 450 €
Whirlpool WS67V5KHX/NO, liesi
-
alk. 450 €
Whirlpool WS67V5KHW/NO, liesi
-
alk. 447 €
Electrolux LKR500002W, liesi
Miele H2265-1BP ACTIVE, uuni
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4002516171843 |
Valmistaja | Miele |
Ominaisuudet | |
Ylä-/alalämpö | On |
Kiertoilma | On |
Grillitoiminto | On |
Ajastin | On |
Sulatustoiminto | On |
Luukku | |
Lasien lukumäärä | 3 kpl |
Lapsilukko | On |
Valaisimet | 1 kpl |
Varusteet | 2 kpl |
Takuu | 24 kk |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1149 €
Miele H 2455 BP Active, uuni
-
alk. 799 €
Electrolux COP827V, uuni
-
alk. 344 €
Bosch HBF010BV1S, uuni
-
alk. 698 €
Bosch HBG672BB1S, uuni
-
alk. 59 €
Severin TO2052, pöytäuuni
-
alk. 370 €
Gorenje BOSB6737E06X, uuni
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/uunit/miele-h2265-1bp-active-uuni/8254267
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.