Emerio BR-211824, henkilövaaka
Emerio BR-211824, henkilövaaka osastosta Vaa'at nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 12,84 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Emerio Kylpyhuonevaaka Kylpyhuoneen vaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 12,84 € | 19,83 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Emerio BR-211824.2 -henkilövaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
14,95 € | 19,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Emerio henkilövaaka BR2118242Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 14,95 € | 19,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Emerio henkilövaaka BR211824GRNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 14,95 € | 19,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Emerio BR-211824.2 -henkilövaakaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 14,99 € | 19,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
12,84 €
14,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,85 €
14,95 €
14,99 €
Emerio BR-211824, henkilövaaka
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Emerio |
Maksimipaino | 180 kg |
Mitat | |
Leveys | 280 mm |
Korkeus | 20 mm |
Syvyys | 280 mm |
Paino | 1,4 kg |
EAN-koodi | 7350034662488, 7313380390498, 7333282003869 |
Hintakehitys
Korkein hinta
14,99 €
Keskihinta
14,54 €
Alin hinta
12,84 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.