Sony STR-DH190, viritinvahvistin
Sony STR-DH190, viritinvahvistin osastosta Vahvistimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 249,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Sony STR-DH190 -2-kanavainen viritinvahvistin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony 2-kanavainen stereoviritinvahvistin STR-DH190Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 250,00 € | 254,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony STR-DH190 - vastaanotin - Vastaanotin - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 272,17 € | 272,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sony Str-dh190 2.0 Av ReceiverNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 378,82 € | 378,82 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 254,90 €
250,00 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 272,17 €
272,17 €
378,82 €
Sony STR-DH190, viritinvahvistin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sony |
Liitännät | Bluetooth |
Viritin | |
FM | On |
RDS | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
378,82 €
Keskihinta
287,50 €
Alin hinta
249,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.