Eglo Pandella 96064, kylpyhuoneen led-peilivalo
Eglo Pandella 96064, kylpyhuoneen led-peilivalo osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 42,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Eglo Pandella 40cm led peilivaloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
EGLO PANDELLA 1 peilivalo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 45,47 € | 52,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LED-peililamppu Pandella 1, kromi, 4 000 K, 40 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 70,75 € | 78,65 € | Katso tuotetta ▸ |
42,90 €
45,47 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 78,65 €
70,75 €
Eglo Pandella 96064, kylpyhuoneen led-peilivalo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 9002759960643 |
Valmistaja | EGLO |
Hintakehitys
Korkein hinta
70,75 €
Keskihinta
53,04 €
Alin hinta
42,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.