LEDVANCE LEDVANCE mobile UV-C -desinfiointilaatikko
LEDVANCE LEDVANCE mobile UV-C -desinfiointilaatikko osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Nettilamppu.fi hintaan 47,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LEDVANCE mobile UV-C -desinfiointilaatikkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 47,90 € | 55,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ledvance UVC sterilization boxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 64,90 € | 69,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEDVANCE – UVC sterilization box (4058075515994)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 72,60 € | 77,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Uvc sterilization boxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 87,99 € | 92,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
47,90 €
64,90 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 77,50 €
72,60 €
87,99 €
LEDVANCE LEDVANCE mobile UV-C -desinfiointilaatikko
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4058075515994 |
Valmistaja | Osram |
Hintakehitys
Korkein hinta
87,99 €
Keskihinta
68,35 €
Alin hinta
47,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.