Nexa Z-Wave AN-179, uppoasennettava vastaanotin
Nexa Z-Wave AN-179, uppoasennettava vastaanotin osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 34,51 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
NEXA AN179Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 34,51 € | 41,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nexa AN-179 Vastaanotin on/off, Nexa Z-Wave Seinänsisäinen Z-Wave-kytkin releellä. Maks. 2500 W:n resistiivinen kuorma, 320 W LED.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 34,60 € | 36,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Nexa An-179 Uppoasennettava Rele (on/off) Z-wave PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 35,34 € | 41,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEXA – Z-Wave In-wall receiver relay, white (86805)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 35,70 € | 40,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Nexa 86805 -uppoasennettava vastaanotinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 36,99 € | 41,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NEXA 86805 ReceiverNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 42,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
AN-179 Sisäänrakennettu vastaanotin, jossa ON/OFF Z-waveNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
44,90 € | 50,10 € | Katso tuotetta ▸ |
34,51 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,59 €
34,60 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 41,33 €
35,34 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 40,60 €
35,70 €
36,99 €
42,95 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 50,10 €
44,90 €
Nexa Z-Wave AN-179, uppoasennettava vastaanotin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7330545868050 |
Valmistaja | Nexa AB |
Valmistajan tuotesivu | https://nexa.se/smarta-hem/z-wave-2/an-179 |
Hintakehitys
Korkein hinta
44,90 €
Keskihinta
37,86 €
Alin hinta
34,51 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.