Philips Hue White Ambiance Struana 34189/31/P6, bluetooth-kattovalaisin IP44
Philips Hue White Ambiance Struana 34189/31/P6, bluetooth-kattovalaisin IP44 osastosta Valaisimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 169,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Hue Struana Kylpyhuoneen Kattovalaisin - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 169,95 € | 169,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue Struana kattolamppu (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Struana HUE white ambiance -älyvalaisin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Hue - Struana Bathroom Ceiling Light - White AmbianceNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 190,50 € | 190,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips Hue Struana LED-kattovalaisin valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 197,90 € | 197,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS HUE STRUANA CEILING LAMP WHITE 1X27W 24V (929003056901)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 199,20 € | 204,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 169,95 €
169,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 190,50 €
190,50 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 197,90 €
197,90 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 204,10 €
199,20 €
Philips Hue White Ambiance Struana 34189/31/P6, bluetooth-kattovalaisin IP44
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8718696175835, 8719514341012 |
Valmistaja | Philips |
Teho | 27 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.philips-hue.com/fi-fi/p/hue-white--tunnelmavalo-struana-bathroom--kattovalaisin/3418931P6 |
ValmistajanTuotekoodi | 915005920601 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,20 €
Keskihinta
189,59 €
Alin hinta
169,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.