Nedis SmartLife WIFILW11CRGU10, Wi-Fi-älylamppu 4,5 W, GU10
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Nedis SmartLife -LED-valonheitin, liiketunnistimella, valkoisen valon sävyt, Wi-Fi
Nedis SmartLife -LED-valonauha, RGB, Wi-Fi, 5 m
Nedis SmartLife Wi-Fi-LED-älylamppu E27, valkoisen sävyt/RGB, 806 lm
Nedis SmartLife WiFi LED-jääpuikko valosarja 8 m, valkoinen
Nedis SmartLife WiFi LED-valoverho, 3 x 3 m, valkoinen
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Valaisimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Nedis SmartLife -LED-valonheitin, liiketunnistimella, valkoisen valon sävyt, Wi-Fi
-
Nedis SmartLife -LED-valonauha, RGB, Wi-Fi, 5 m
-
Nedis SmartLife Wi-Fi-LED-älylamppu E27, valkoisen sävyt/RGB, 806 lm
-
Nedis SmartLife WiFi LED-jääpuikko valosarja 8 m, valkoinen
-
Nedis SmartLife WiFi LED-valoverho, 3 x 3 m, valkoinen
-
Nedis SmartLife WiFi jääpuikkovalosarja, 240 LED, 5 m
-
Nedis MAGL1WT - LED-pöytävalaisin suurennuslasilla LED/6,5W/230V 6500K
-
Nedis RLSTND200BK - Himmennettävä LED-lamppu jalustalla ja pidikkeellä LED/6W/USB
-
Nedis SmartLife ZBLC10E14 Zigbee 3.0, rgb-älylamppu E14, 4,9 W
-
Nedis SmartLife ZBLC10E27 Zigbee 3.0, rgb-älylamppu E27, 9 W
-
Nedis Himmeä LED-lamppu Valkoinen E27, A60, 4.9W, 470lm, 3000K
-
Nedis SmartLife -koristevalosarja jääpuikko, 400 LED, valkoisen valon sävyt, WiFi, 8 m
-
Nedis FNST15CBK40 - Lattiatuuletin 40W / 230V musta
-
Nedis LTLGQ3M2WT, himmennettävä led-pöytävalaisin jossa Qi-laturi
-
Nedis Frostad LED-lampa Varmvit E27, G45, 4.9W, 470lm, 2700K
-
Nedis RLSTND100BK - LED-himmennettävä lamppu jalustalla, jossa on pidike LED/6W/USB
-
Nedis SmartLife WIFILRT10G125, WiFi-filamenttilamppu E27, 4,9 W
-
Nedis SmartLife WIFILRF10C37, WiFi-filamenttilamppu E14, 4,9 W
Katsotuimmat Valaisimet
-
alk. 175 €
Umage Eos L, lampunvarjostin 65 cm
-
alk. 20 €
Laavalamppu
-
alk. 276 €
Philips Hue Gradient Signe, bluetooth-lattiavalaisin
-
alk. 25 €
LEDVANCE LEDVANCE Battery LED Spotlight valaisin 1-lampp.
-
alk. 28 €
Airam Fiora, led-kasvivalaisin
-
alk. 25 €
Philips Hue Color Lightstrip Plus, led-nauhan jatkopala 1 m
-
alk. 50 €
Riippuvalo Tattoo 6212 3x suora, kulta
-
alk. 48 €
Paulmann LED-maauppovalaisin Special Line Solar Cube
-
alk. 535 €
Artek Aalto A330S Golden Bell, riippuvalaisin
-
alk. 19 €
Shelly Button 1, painikeohjain
-
alk. 46 €
Philips - LED-himmennettävä kylpyhuoneen kattovalaisin SCENE SWITCH LED / 18W / 230V IP44 2700K
-
alk. 29 €
Kylpyhuonevalaisin Philips Doris Nikkeli 6W 4000K
-
alk. 145 €
&Tradition Flowerpot Portable VP9, usb-ladattava pöytävalaisin
-
alk. 108 €
Globen Lighting Ray 70, riippuvalaisin
-
alk. 15 €
Playstation Icons Light, pöytävalaisin
-
alk. 99 €
Konstsmide 7467-000 LED terassivalosarja
-
alk. 14 €
Aigostar - LED Himmennettävä kannettava yövalo LED/1W/5V 6500K+ USB
-
alk. 57 €
Philips Hue White Ambiance E27 6W, 2 kpl
Nedis SmartLife WIFILW11CRGU10, Wi-Fi-älylamppu 4,5 W, GU10
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5412810313211 |
Valmistaja | Nedis |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 175 €
Umage Eos L, lampunvarjostin 65 cm
-
alk. 20 €
Laavalamppu
-
alk. 276 €
Philips Hue Gradient Signe, bluetooth-lattiavalaisin
-
alk. 25 €
-
alk. 28 €
Airam Fiora, led-kasvivalaisin
-
alk. 25 €
Philips Hue Color Lightstrip Plus, led-nauhan jatkopala 1 m
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/valaisimet/nedis-smartlife-wifilw11crgu10-wi-fi-alylamppu-45-w-gu10/8212694
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.