Hikvision 5 MP Network Fisheye Camera DS-2CD2955FWD
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Hikvision 5MP Ultra Low Light Fixed Turret DS-2CE76H8T-ITMF (2,8mm), valvontakamera
Hikvision 4 MP ColorVu Strobe Light and Audible Warning Fixed Bullet DS-2CD2T47G2-LSU/SL(2.8mm), valvontakamera
Hikvision DS-7732NXI-I4/S(C), nvr-tallennin
Hikvision 4 MP Vandal WDR Fixed Dome Network Camera DS-2CD2143G2-IS(2.8mm), valvontakamera
Hikvision 8 MP AcuSense Fixed Turret DS-2CD2383G2-IU(2.8mm), valvontakamera
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Valvontakamerat ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Hikvision 5MP Ultra Low Light Fixed Turret DS-2CE76H8T-ITMF (2,8mm), valvontakamera
-
Hikvision 4 MP ColorVu Strobe Light and Audible Warning Fixed Bullet DS-2CD2T47G2-LSU/SL(2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision DS-7732NXI-I4/S(C), nvr-tallennin
-
Hikvision 4 MP Vandal WDR Fixed Dome Network Camera DS-2CD2143G2-IS(2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision 8 MP AcuSense Fixed Turret DS-2CD2383G2-IU(2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision 4 MP Vandal WDR Fixed Dome Network Camera DS-2CD2143G2-I(4mm), valvontakamera
-
Hikvision Turbo HD Bullet DS-2CE19U1T-IT3ZF(2.7-13.5mm), valvontakamera
-
Hikvision 8 MP AcuSense Fixed Turret DS-2CD2383G2-I((2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision 8 MP AcuSense Fixed Bullet DS-2CD2T83G2-2I(2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision 4 MP ColorVu Fixed Dome DS-2CD2147G2-SU(2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision DS-7608NXI-K2/8P, nvr-tallennin
-
Hikvision 8 MP AcuSense Vandal WDR Fixed Dome DS-2CD2183G2-I(2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision DS-2CE19H8T-AIT3ZF (2.7-13.5 mm) 5 MP Ultra Low Light Motorized Varifocal Bullet, valvontakamera
-
Hikvision 4 MP WDR Fixed Turret Network Camera DS-2CD2343G2-I(2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision 4 MP WDR Fixed Turret Network Camera DS-2CD2343G2-I(4mm), valvontakamera
-
Hikvision 4 MP WDR Fixed Bullet DS-2CD2043G2-IU(2.8mm), valvontakamera
-
Hikvision 4 MP WDR Fixed Bullet DS-2CD2043G2-I(4mm), valvontakamera
-
Hikvision 4 MP Vandal WDR Fixed Dome Network Camera DS-2CD2143G2-IS(4mm), valvontakamera
Katsotuimmat Valvontakamerat
-
alk. 49 €
Reolink E1 Pro 4MP Super HD Pan & Tilt, valvontakamera
-
alk. 9,90 €
Valevalvontakamera / hämäysvalvontakamera
-
alk. 165 €
Yale Smart Home Wifi YL531, valvontakamera ulko-ja sisäkäyttöön
-
alk. 239 €
Reolink Go PT Plus -valvontakamera 4G/LTE-yhteydellä
-
alk. 129 €
D-Link DCS-8635LH 2K QHD Pan & Zoom, WiFi-valvontakamera ulkokäyttöön
-
alk. 54 €
TP-Link Tapo C320WS, WiFi-valvontakamera ulkokäyttöön
-
alk. 142 €
Reolink RLC-511WA, IP-valvontakamera
-
alk. 119 €
Reolink E1 Outdoor 5MP PTZ Auto Tracking AI WiFi, valvontakamera
-
alk. 179 €
Reolink Duo 2 PoE, sovellusohjattava valvontakamera
-
alk. 145 €
Ezviz HB8 2K+ Battery-Powered Pan & Tilt Wi-Fi Camera (CS-HB8-R100-2C4WDL), valvontakamera
-
alk. 58 €
Denver IOC-221, valvontakamera
-
alk. 129 €
Hikvision DS-7604NI-K1(C), nvr-tallennin
-
alk. 49 €
Anker eufy Security Indoor Cam 2K Pan & Tilt (T8410322), verkkovalvontakamera sisäkäyttöön
-
alk. 15 €
D-Link Compact Full HD Wi-Fi Camera DCS-6100LH, valvontakamera sisätiloihin
-
alk. 149 €
Ezviz C3X Dual-Lens Wi-Fi CS-CV310-C0-6B22WFR(4mm), valvontakamera
-
alk. 49 €
Reolink Go, valvontakameran akku
-
alk. 100 €
Xiaomi Mi Wireless Outdoor BHR4435GL, valvontakamera
-
alk. 31 €
TP-Link Tapo C110, WiFi-valvontakamera sisätiloihin
Hikvision 5 MP Network Fisheye Camera DS-2CD2955FWD
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Hikvision |
EAN-koodi | 6954273667856 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 49 €
Reolink E1 Pro 4MP Super HD Pan & Tilt, valvontakamera
-
alk. 9,90 €
Valevalvontakamera / hämäysvalvontakamera
-
alk. 165 €
Yale Smart Home Wifi YL531, valvontakamera ulko-ja sisäkäyttöön
-
alk. 239 €
Reolink Go PT Plus -valvontakamera 4G/LTE-yhteydellä
-
alk. 129 €
D-Link DCS-8635LH 2K QHD Pan & Zoom, WiFi-valvontakamera ulkokäyttöön
-
alk. 54 €
TP-Link Tapo C320WS, WiFi-valvontakamera ulkokäyttöön
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/valvontakamerat/hikvision-5-mp-network-fisheye-camera-ds-2cd2955fwd/7821515
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.