Ubiquiti UniFi G3 Flex, valvontakamerat 3 kpl
Ubiquiti UniFi G3 Flex, valvontakamerat 3 kpl osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 229,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti Unifi Video G3 Flex 3-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 229,00 € | 234,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi camera Flex G3 1080p IR 802.3af in/outdoor 3-packNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 229,90 € | 234,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi UVC-G3-FLEX (3 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 242,47 € | 242,47 € | Katso tuotetta ▸ |
229,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,80 €
229,90 €
242,47 €
Ubiquiti UniFi G3 Flex, valvontakamerat 3 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
Tarkkuus | 2 Mpx |
IR-valo | On |
EAN-koodi | 0817882028110, 0817882025898 |
Valmistaja | Ubiquiti Inc., Ubiquiti Networks, Ubiquiti |
Valmistajan tuotesivu | https://unifi-protect.ui.com/g3-flex |
Hintakehitys
Korkein hinta
242,47 €
Keskihinta
233,79 €
Alin hinta
229,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.