Xiaomi MI 360° Home Security Camera 2K Pro, valvontakamera sisäkäyttöön
Xiaomi MI 360° Home Security Camera 2K Pro, valvontakamera sisäkäyttöön osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 55,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Mi 360° Home Turvallisuus Kamera 2K ProNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 55,81 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi MI 360° Home Security Camera 2KNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 57,90 € | 62,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 62,80 €
55,81 €
57,90 €
Xiaomi MI 360° Home Security Camera 2K Pro, valvontakamera sisäkäyttöön
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 78 mm |
Korkeus | 122 mm |
Syvyys | 78 mm |
Paino | 349 g |
Kamera | |
Kuvakulma | 110 |
Tarkkuus | 3 Mpx |
Pan (panorointi) | On |
Tilt (kallistus) | On |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 1 296 px |
Resoluutio (leveys) | 2 304 px |
Tuetut muistikorttityypit | MicroSD |
EAN-koodi | 6934177719721, 6934177722264 |
Valmistaja | Mi, Xiaomi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mi.com/global/product/mi-360-home-security-camera-2k-pro/overview |
Hintakehitys
Korkein hinta
57,90 €
Keskihinta
56,86 €
Alin hinta
55,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.