Xiaomi MI 360° Home Security Camera 2K, valvontakamera sisäkäyttöön
Xiaomi MI 360° Home Security Camera 2K, valvontakamera sisäkäyttöön osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 32,03 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Mi Kamera 2K Magneettinen MountNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 32,03 € | 39,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Camera 2K -valvontakamera sisäkäyttöön + magneettipidikeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 37,90 € | 42,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Videovalvontakamera Xiaomi Mi Camera 2K 1296 MP, BHR5255GLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 työpäivät | 39,69 € | 44,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Mi 360° Home Security Camera 2K - ValvontakameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 51,19 € | 57,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Xiaomi Mi Camera 2K (Magnetic Mount) - ValvontakameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 52,09 € | 59,99 € | Katso tuotetta ▸ |
32,03 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 42,80 €
37,90 €
Toimitusaika 3-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 44,59 €
39,69 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 57,09 €
51,19 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 59,99 €
52,09 €
Xiaomi MI 360° Home Security Camera 2K, valvontakamera sisäkäyttöön
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
Tarkkuus | 3 Mpx |
Pan (panorointi) | On |
Tilt (kallistus) | On |
IR-valo | On |
Kuvakulma | 110 |
Resoluutio (leveys) | 2 304 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 296 px |
EAN-koodi | 6934177722264, 6934177749032 |
Valmistaja | Mi, Xiaomi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.mi.com/global/product/mi-360-home-security-camera-2k/overview |
Mitat | |
Leveys | 78 mm |
Korkeus | 115 mm |
Syvyys | 78 mm |
Paino | 310 g |
Tuetut muistikorttityypit | MicroSD |
Hintakehitys
Korkein hinta
52,09 €
Keskihinta
42,58 €
Alin hinta
32,03 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.